Duże utrudnienia na koniec szczytu. Kierowcy utknęli w tunelu Wisłostrady

Warszawa

Kontakt24Korek w tunelu na Wisłostradzie

Dwa dni szczytu NATO upłynęły na warszawskich ulicach bardzo spokojnie i bez większych utrudnień. Problemy pojawiły się dopiero na samym końcu, gdy Stadion Narodowy opuszczała delegacja prezydenta USA.

Gdy kolumna Baracka Obamy ruszała ze Stadionu Narodowego w stronę lotniska na Okęciu, w całym mieście na około 45 minut zamknięto wszystkie ulice krzyżujące się z trasą przejazdu. Stanęła Wisłostrada, Marszałkowska, Al. Jana Pawła II, Towarowa, Filtrowa i Wawelska.

- Aleje puste, ja z dzieckiem po stronie południowej, dom po północnej. Pies z samochodem, ale nie można przejść - irytował się w jednym z portali społecznościowych Mateusz Witczyński. Rzecznik firmy Astaldi utknął w rejonie placu Starynkiewicza.

W nie lepszej sytuacji znaleźli się kierowcy jadący Wisłostradą. Wielu zamknięcie jezdni zastało w tunelu na wysokości Centrum Nauki Kopernik. Na Kontakt 24 dostaliśmy film z tego momentu.

Problemu mieli także strażacy. Zobacz nagranie, które wpłynęło na Kontakt24:

Straż pożarna utknęła w korku na Wisłostradzie
Kontakt24

WIĘCEJ NA KONTAKCIE 24

Na szczęście kolumna Obamy przemieszczała się szybko, a większość ulic jest już przejezdna. Zgodnie z planem, większość utrudnień miała się zakończyć około 21, kiedy w Warszawie pozostaną już tylko nieliczny delegaci na szczyt.

CZYTAJ RELACJĘ NA ŻYWO

r