Drogowcy zwęzili Targową Kierowcy stanęli w korku

Warszawa

fot

Drogowcy zwęzili w poniedziałek rano Targową do dwóch pasów. Jak można było się spodziewać kierowcy utknęli tam w sporym korku. Utrudnienia w tej okolicy potrwają do 16 października.

- Targowa to teraz miejsce, które kierowcy powinni omijać. Korki są tu dość duże - ocenia Dawid Krysztofiński, reporter tvnwarszawa.pl.

Targowa została w poniedziałek zwężona do dwóch pasów przed skrzyżowaniem z al. Zieleniecką, bo drogowcy remontują tam torowisko tramwajowe. Ograniczono jezdnię w kierunku ul. Zamoyskiego. Pozostanie węższa do 16 października. Drogowcy będą przez ten czas remontować kolejne pasy - kończąc pracę na jednym, udostępniając go i przenosząc się na kolejny.

Do 11 września robotnicy mają pracować na lewym pasie. Kiedy już go udostępnią, przejdą na prawy pas jezdni. Będzie zamknięty między 11, a 25 września. W ostatniej fazie remontu wyłączony z ruchu zostanie pas ruchu do skrętu w prawo w al. Zieleniecką. W połowie października utrudnienia na Targowej powinny się skończyć.

Utrudnienia dla pasażerów

Przypominamy, że wraz z remontem torowiska zostały wprowadzone zmiany w komunikacji miejskiej. Tramwaje, do końca listopada, nie jeżdżą al. Zieleniecką od ronda Waszyngtona do ul. Tragowej.

fot
fot
fot
fot
fot
fot
fot
fot
fot

as