Do poniedziałku tylko jeden pas na Łopuszańskiej

Warszawa

| NAC (Sygnatura: 1-U-2019-6)Korek przy Łopuszańskiej to norma. Tak wyglądał przejazd na początku czerwca. fot. Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.pl

Na generującym poważne utrudnienia węźle Łopuszańska osunął się jeden pas ruchu. Kierowcy do poniedziałku będą mieli do dyspozycji tylko jeden pas ruchu. Efekt jest łatwy do przewidzenia. Jeszcze większe korki.

- Osunięty pas został zabezpieczony i nie będzie naprawiany – mówi Agata Choińska rzecznik Zarządu Miejskich Inwestycji Drogowych.

Nowy przejazd

Awaria wystąpiła na przejeździe tymczasowym na Łopuszańskiej przy Jutrzenki, w kierunku al. Krakowskiej. Drogowcy nie wyremontują go, ale przyspieszą prace na właśnie budowanej nowej ulicy. – W poniedziałek zostanie oddana jednia docelowa – zapewnia Choińska.

Poranne korki

Już rano kierowcy skarżyli się na gigantyczne korki. - "Dziś rano wprowadzono zmianę w postaci zamknięcia jednego pasa na węźle Łopuszańska, od strony Pruszkowa. Spowodowało to gigantyczne korki na Al. Jerozolimskich oraz na terenie dzielnicy Ursus, gdzie mieszkam" - pisze na warszawa@tvn.pl Daniel.

wp/par