Przygotuj się na:

ZWĘŻONY MOST ŚWIĘTOKRZYSKI

Do końca października kierowców czekają utrudnienia na moście Świętokrzyskim. Drogowcy rozpoczęli wymianę wyeksploatowanej dylatacji na wschodniej części przeprawy. Prace będą podzielone na etapy, a każdy z nich będzie wiązał się ze zwężeniem jezdni.

TVN Warszawa | Ulice

Po zderzeniu z ciężarówką przewożącą stal, auto osobowe wylądowało na boku. Utrudnienia na krajowej "7"

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
mp/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
OSP MrokówZderzenie w Mrokowie

Na drodze krajowej numer 7, w miejscowości Mroków doszło do zderzenia skody i ciężarówki z naczepą. Są utrudnienia.

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała o utrudnieniach na DK7, na odcinku między Warszawą a Grójcem w miejscowości Mroków (powiat piaseczyński). - O godzinie 6.50 dostaliśmy zgłoszenie o zdarzeniu w Mrokowie na skrzyżowaniu krajowej "7" z ulicą Szkolną. Brał w nim udział samochód osobowy i ciężarowy z naczepą, który przewoził stal. Żadna z osób biorących udział w zdarzeniu nie była poszkodowana i nie było konieczności udzielania im pomocy medycznej - przekazał rzecznik piaseczyńskiej straży pożarnej Łukasz Darmofalski.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE

Więcej szczegółów podał reporter tvnwarszawa.pl Artur Węgrzynowicz: - Skoda zatrzymała się na jezdni w kierunku Radomia, przed światłami. Kierowca ciężarówki przewożącej stal nie wyhamował i uderzył w jej tył. W wyniku zdarzenia samochód osobowy przewrócił się na bok.

Są utrudnienia w ruchu na DK 7. - Dwa pasy w kierunku Grójca są zablokowane. Na miejscu pozostał jeszcze jeden zastęp straży pożarnej, który zabezpiecza miejsce do czasu zakończenia działań przez policję i służby drogowe - wyjaśnił Darmofalski.

Z informacji GDDKiA wynika, że utrudnienia w Mrokowie potrwają do około godziny 9. Na mapie Google widać, że korek ma około dwóch kilometrów.

Zderzenie w MrokowieOSP Mroków

Pisaliśmy też o innych wypadkach w Mrokowie:

Na miejscu lądował śmigłowiec LPRTomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl

Autor:mp/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: OSP Mroków