Przygotuj się na:

MARATON WARSZAWSKI

Maraton i Półmaraton Warszawski startują w ostatni weekend września. Po raz pierwszy trasy obu biegów zostaną połączone, a na stołecznych ulicach pojawi się około 10 tysięcy biegaczy. Do rywalizacji staną także uczestnicy Mistrzostw Świata Głuchych w Maratonie. Trasa królewskiego dystansu będzie prowadziła przez Śródmieście, Mokotów, Pragę, Żoliborz i Bielany. W planach są też biegi towarzyszące: Bridgestone Sztafeta Maratońska oraz New Balance Bieg na Piątkę.

Ulice

Dachowanie na Żelaznej. Kobieta trafiła do szpitala

Ulice

Artur Węgrzynowicz /tvnwarszawa.plDachowanie na Żelaznej

Na skrzyżowaniu Żelaznej i Grzybowskiej zderzyły się dwa samochody. – Fiat dachował, pasażerka trafiła do szpitala – mówi Artur Węgrzynowicz, reporter tvnwarszawa.pl.

Do wypadku doszło około po godzinie 15. – Fiat jechał Żelazną w kierunku al. Solidarności. Z przeciwnej strony nadjechał volkswagen. Gdy kierowca skręcał w lewo w Grzybowską, doszło do zderzenia – relacjonuje Węgrzynowicz.

Po uderzeniu, fiat dachował. - Kierowca seicento doznał urazu ręki. Na miejscu udzielono mu pomocy. Pasażerka fiata z niegroźnymi obrażeniami trafiła do szpitala – podaje reporter.

Przejazd w kierunku al. Solidarności był zablokowany, jednak nie powodowało to dużych utrudnień.

wp/b