Dachowała taksówka z pasażerem. Duże utrudnienia

[object Object]
Zderzenie przy pomniku lotnika Lech Marcinczak/ tvnwarszawa.pl
wideo 2/2

Taksówka zderzyła się ze skodą na skrzyżowaniu Wawelskiej i Krzyckiego. Samochód wiozący pasażerów dachował. Były duże utrudnienia w ruchu.

Informacje o wypadku dostaliśmy na Kontakt 24. Na miejscu pojawił się też reporter tvnwarszawa.pl. Jak relacjonował, dwie osoby z taksówki trafiły pod opiekę pogotowia.

- Samochody zderzyły się w okolicy pomnika Lotnika. W wypadku udział brała taksówka - ford oraz osobowa skoda. Auta po zderzeniu znalazły się na ulicy Krzyckiego, dlatego tam są największe utrudnienia. Kierowcy jadący w stronę placu Zawiszy powinni spodziewać się, że staną w korku - ostrzegał Lech Marcinczak.

Dodał, że zablokowany był też buspas wytyczony na ulicy Wawelskiej. - Tworzą się duże zatory w stronę dworca zachodniego - zauważył nasz reporter.

Na miejscu były policja, straż pożarna i pogotowie ratunkowe.

Policja poinformowała, że jedna z dwóch osób badanych przez pogotowie została zabrana do szpitala. - Pogotowie zabrało kierowcę forda. Będziemy prowadzić dochodzenie, które wyjaśni przyczynę wypadku. Kierowcy obu aut byli trzeźwi - podsumowała Agnieszka Włodarska z zespołu prasowego stołecznej policji.

md/mś/jb

Pozostałe wiadomości