Przygotuj się na:

ZMIANY NA GÓRCZEWSKIEJ

Od piątku, 15 października, budowniczowie metra rozpoczną odtwarzanie nawierzchni Górczewskiej przy skrzyżowaniu z Powstańców Śląskich. A to oznacza zmiany w ruchu.

TVN Warszawa | Ulice

Dachował po zderzeniu z ciężarówką

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
kk/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Dachowanie po zderzeniu z ciężarówką

Samochód osobowy dachował na Żołnierskiej po zderzeniu z ciężarówką. Policja podaje, że obaj kierowcy byli trzeźwi. Na czas działania służb zablokowane były dwa pasy jezdni w kierunku Zielonki.

Do zderzenia doszło kilka minut po godzinie 16 za skrzyżowaniem Żołnierskiej ze Strażacką. - Z pierwszych ustaleń wynika, że doszło do zderzenia osobowego audi i ciężarówki scanii. Kierowcy zostali przebadani na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzy. Obaj byli trzeźwi - informuje Rafał Markiewicz z Komendy Stołecznej Policji.

Na miejscu zdarzenia były policja, straż pożarna i pogotowie ratunkowe. - Kierowca audi został przebadany w karetce - zaznacza policjant. Samochód osobowy wylądował po zderzeniu na dachu na prawym pasie jezdni.

W czasie działań służb były utrudnienia w ruchu. Markiewicz podaje, że zablokowano dwa pasy ruchu w kierunku Zielonki. Drożny był wyłącznie lewy pas.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE W TVN24 GO

Informowaliśmy też o zderzeniu trzech aut na trasie S8 koło Raszyna:

Zderzenie trzech aut na S8 koło Raszyna
Zderzenie trzech aut na S8 koło Raszyna

Autor:kk/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości