Czy na moście jest korek? Sprawdź na tvnwarszawa.pl

Warszawa

Tomasz Zieliński / Tvnwarszawa.plKorek na moście Siekierkowskim

Wyjeżdżasz z domu i planujesz swoją podróż przez jeden z warszawskich mostów? Nie wiesz czy utkniesz w korku? Od teraz możesz to sprawdzić przed wyjściem z domu. Wystarczy, że skorzystasz z nowej funkcjonalności naszego serwisu.

Ułatwiliśmy planowanie podróży warszawiakom i udostępniliśmy Wam niezwykle przydatną funkcjonalność, która pozwoli sprawdzić, jak wygląda ruch na wszystkich stołecznych mostach.

Jak to działa?

Aby sprawdzić przejezdność wybranego przez Was mostu, wystarczy wejść w zakładkę "ulice" na stronie głównej tvnwarszawa.pl.

Po otwarciu strony skierujcie swoją uwagę na prawo. Pod informacją o stanie dróg wylotowych oraz o największych korkach, znajdźcie właśnie dane o natężeniu ruchu na mostach.

Funkcjonalność dotyczy wszystkich przejezdnych przepraw w Warszawie, tzn.: mostu Marii Skłodowskiej-Curie (Północny), Grota-Roweckiego, Gdańskiego, Śląsko-Dąbrowskiego, Świętokrzyskiego, Poniatowskiego oraz Siekierkowskiego. Obok nazwy danej przeprawy znajdziecie informacje o czasie przejazdu (zaznaczone na czerwono, gdy jest korek lub na niebiesko, gdy korka nie ma) oraz średnią prędkość z jaką poruszają się samochody.

Z kolei pod nazwą danej przeprawy umieściliśmy odcinek na którym dokonywany jest pomiar – standardowo informacja dotyczy podróży z lewego na prawy brzeg Wisły, np.: na odcinku między ulicami Andersa a Targową (można to zmienić w przeciwnym kierunku naciskając przycisk pod nagłówkiem "Mosty w Warszawie").

Jak korzystać z nowej funkcjonalności
tvnwarszawa.pl

Dane o korach dostarcza nam serwis targeo.pl.