Przygotuj się na:

JAK DOJECHAĆ NA CMENTARZE?

Na cmentarze we Wszystkich Świętych w Warszawie najlepiej dojechać komunikacją miejską. Ratusz przedstawił, jak i kiedy będą kurować linie cmentarne. Równocześnie urzędnicy zachęcają, aby groby najbliższych odwiedzić wcześniej.

Ulice

Czterech pieszych potrąconych na pasach

Ulice

fot
fot

Piątkowy poranek na drogach zaczął się fatalnie. Do godziny 8:00 czterej piesi zostali ranni. We wszystkich przypadkach były to wypadki na pasach.

- Piesi zostali ranni na ul. Płochocińskiej na wysokości numeru 19, na skrzyżowaniu ul. Marsa z Ilskiego, na ul. Estrady z Wólczyńską oraz na pl. Bankowym - poinformowała tvnwarszawa.pl Anna Kędzierzawska, z biura prasowego KSP. - Do potrąceń doszło na przejściach dla pieszych - dodaje.

Ford przepuścił pieszą, opel już nie

Zdjęcia do artykułu pochodzą z porannego wypadku na skrzyżowaniu ul. Marsa z Ilskiego. - Opel, skręcał z ul. Marsa w prawo właśnie w Ilskiego i uderzył w przechodzącą na przejściu dla pieszych kobietę - relacjonuje z miejsca zdarzenia Lech Marcinczak, reporter tvnwarszawa.pl. Potem samochód wjechał w forda, który ją wcześniej przepuścił. - Kierująca oplem tłumaczyła policji, że spieszyła się na pociąg - dodaje Marcinczak.

Wczoraj również doszło do tagicznego wypadku w Wawrze. Po południu na skrzyżowaniu ul. Zorzy z Niemodlińską cieżarówka śmiertelnie potrąciła mężczyznę.

Uwaga! Na drogach ślisko

W nocy temperatura spadła poniżej zera, dlatego rano kierowcy musieli się przygotować na to, że drogi są oblodzone. Policja apeluje o ostrożność. Jest bardzo ślisko.

Mapy dostarcza Targeo.pl

ul. Płochocińska 19

Mapy dostarcza Targeo.pl

ul. Marsa/Ilskiego

Mapy dostarcza Targeo.pl

ul. Estrady/Wólczyńska

Mapy dostarcza Targeo.pl

pl. Bankowy

as/ec

Pozostałe wiadomości