Przygotuj się na:

ZIMA NA DROGACH

To właśnie teraz, gdy temperatura rano spada poniżej 7 stopni Celsjusza, a kolejki do warsztatów są krótkie, powinniśmy umówić się na sezonową zmianę opon.

Czterech pieszych potrąconych na pasach

Warszawa

fot

Piątkowy poranek na drogach zaczął się fatalnie. Do godziny 8:00 czterej piesi zostali ranni. We wszystkich przypadkach były to wypadki na pasach.

- Piesi zostali ranni na ul. Płochocińskiej na wysokości numeru 19, na skrzyżowaniu ul. Marsa z Ilskiego, na ul. Estrady z Wólczyńską oraz na pl. Bankowym - poinformowała tvnwarszawa.pl Anna Kędzierzawska, z biura prasowego KSP. - Do potrąceń doszło na przejściach dla pieszych - dodaje.

Ford przepuścił pieszą, opel już nie

Zdjęcia do artykułu pochodzą z porannego wypadku na skrzyżowaniu ul. Marsa z Ilskiego. - Opel, skręcał z ul. Marsa w prawo właśnie w Ilskiego i uderzył w przechodzącą na przejściu dla pieszych kobietę - relacjonuje z miejsca zdarzenia Lech Marcinczak, reporter tvnwarszawa.pl. Potem samochód wjechał w forda, który ją wcześniej przepuścił. - Kierująca oplem tłumaczyła policji, że spieszyła się na pociąg - dodaje Marcinczak.

Wczoraj również doszło do tagicznego wypadku w Wawrze. Po południu na skrzyżowaniu ul. Zorzy z Niemodlińską cieżarówka śmiertelnie potrąciła mężczyznę.

Uwaga! Na drogach ślisko

W nocy temperatura spadła poniżej zera, dlatego rano kierowcy musieli się przygotować na to, że drogi są oblodzone. Policja apeluje o ostrożność. Jest bardzo ślisko.

fot
fot
fot
fot. Lech Marcinczak/tvnwarszawa.pl
fot
fot
fot
fot. Lech Marcinczak/tvnwarszawa.pl
fot
fot

ul. Płochocińska 19

ul. Marsa/Ilskiego

ul. Estrady/Wólczyńska

pl. Bankowy

as/ec