Przygotuj się na:

UROCZYSTOŚCI, PRZEMARSZE - ZMIANY W KOMUNIKACJI

Ze względu na planowane w piątek zgromadzenia publiczne, a także uroczystości związane z 82. rocznicą agresji sowieckiej na Polskę mogą wystąpić utrudnienia w ruchu. Niektóre linie autobusowe zostaną skierowane na objazdy. Jak informuje ZTM, utrudnienia wystąpią również w niedzielę.

TVN Warszawa | Ulice

Zatrzymali pijanego kierowcę. "Przebił się przez ogrodzenie i zatrzymał na zaparkowanym aucie". Miał 3,5 promila

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
mp/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Zatrzymali pijanego kierowcę, który spowodował kolizję

Nowodworscy policjanci zatrzymali 47-latka, który w weekend pijany wsiadł za kierownicę. Jak relacjonuje rzeczniczka powiatowej komendy, mężczyzna najpierw uderzył w bramę jednej z posesji, a następnie w zaparkowany samochód. Wydmuchał 3,5 promila alkoholu, a poza tym miał już trzy sądowe zakazy prowadzenia pojazdów mechanicznych.

W sobotnią noc policjanci wydziału ruchu drogowego udali się do miejscowości Małocice, w gminie Czosnów. Według zgłoszenia doszło tam do kolizji.

- Po przybyciu na miejsce zauważyli na jednej z posesji rozbitego nissana, alfę romeo i uszkodzoną bramę. Jak się okazało, kierujący nissanem 47-letni mieszkaniec gminy Czosnów jechał ulicą Nową od Pańskiej. Nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, przejechał przez jezdnię Wojska Polskiego i z impetem uderzył w metalową bramę, furtkę i słupek jednej z posesji. Pojazd, którym kierował, przebił się przez ogrodzenie i zatrzymał dopiero na zapakowanym na podwórku alfa romeo - relacjonuje rzeczniczka nowodworskiej komendy Joanna Wielocha.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO >>>

Dodaje, że po przybyciu na miejsce policjanci od razu wyczuli silną woń alkoholu od mężczyzny kierującego nissanem: - Po przeprowadzonym badaniu stanu trzeźwości okazało się, że 47-latek jest kompletnie pijany, a w wydychanym powietrzu miał ponad 3,5 promila alkoholu.

Mundurowi sprawdzili też mężczyznę w policyjnym systemie. - Z zapisu wynikało, że 47-latek posiada wydane przez nowodworski sąd trzy zakazy prowadzenia pojazdów mechanicznych. Teraz grozi mu kara do pięciu lat pozbawienia wolności, grzywna oraz dożywotnia utrata prawa jazdy - informuje Wielocha.

Autor:mp/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Policja Nowy Dwór Mazowiecki