Przygotuj się na:

ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

Tegoroczne obchody Święta Niepodległości wiążą się z ogromnymi utrudnieniami. Bieg Niepodległości przetnie miasto na pół, a wzdłuż trasy marszu narodowców już od samego rana ustawione będą betonowe zapory.

Czołowe zderzenie pod Warszawą. Trzy osoby ranne, jedna nie żyje

Warszawa

Tomasz Zieliński / Tvnwarszawa.plWypadek na drodze numer 631

BMW i honda zderzyły się na drodze numer 631 pod Warszawą. Strażacy musieli rozcinać karoserię obu aut, by wydostać z nich rannych. Jednej osoby nie udało się uratować.

Do wypadku doszło między Nieporętem a Wólką Radzymińską, na drodze numer 631.

- Zderzyły się BMW i honda - relacjonował po godz. 19 Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl. - Samochody były na tyle poważnie uszkodzone, że strażacy musieli rozcinać ich karoserie, by wyciągnąć zakleszczone osoby - dodawał Zieliński.

Cztery osoby ranne

Informację naszego reportera potwierdziła policja.

- Zgłoszenie o zdarzeniu dostaliśmy o godz. 18.30. Ranne zostały cztery osoby - podawał Tomasz Oleszczuk z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji. - Będziemy wyjaśniać okoliczności i przyczyny wypadku - dodawał.

Według informacji naszego reportera w każdym z rozbitych samochodów jechały po dwie osoby. Trzy z nich zostały poważnie ranne. Jedną przetransportowano do szpitala śmigłowcem, dwie kolejne karetkami.

Na miejscu podjęto reanimację czwartej poszkodowanej osoby. Ratownikom nie udało się jej jednak uratować.

Na miejscu pracowały służby: policja, straż pożarna oraz pogotowie ratunkowe. Po wypadku droga między Nieporętem a Wólką Radzymińską była zablokowana.

Do wypadku doszło w okolicach Nieporętu
Google maps / tvn24.pl

Uderzyli w słup

To kolejne poważne zdarzenie, do którego doszło w sobotę.

Rano na tvnwarszawa.pl informowaliśmy o trzech młodych osobach, które zginęły w nocnym wypadku u zbiegu Puławskiej i alei Wilanowskiej. Samochód, którym jechali, z niewiadomych na razie przyczyn, uderzył w słup.

Do wypadku, w którym zginęły trzy osoby, doszło o 3.30:

Trzy osoby zginęły w wypadku na MokotowieTVN24
wideo 2/3

pm