Ulice

Czołowe zderzenie na Arkuszowej.

Ulice

Czołowe zderzenie na Arkuszowej
Tomasz Zieliński /tvnwarszawa.plCzołowe zderzenie na Arkuszowej

Na ulicy Arkuszowej czołowo zderzyły się dwa samochody. Cztery ranne osoby trafiły do szpitala. Ulica była nieprzejezdna.

Wypadek wydarzył się kilkanaście minut po godzinie 17 na wysokości skrzyżowania z ulicą Księżycową. – Czołowo zderzyły się opel i volkswagen. Po zderzeniu drugi z samochodów zatrzymał się na ogrodzeniu posesji – informował Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl. – Ranne zostały cztery osoby, w tym 12-letnie dziecko – dodał.

Zablokowane autobusy

Ulica Arkuszowa została zamknięta przez policję. – Arkuszowa jest nieprzejezdna na odcinku pomiędzy ulicami Estrady a Wólczyńską – informował Robert Opas ze stołecznej policji.

W całej okolicy są bardzo duże utrudnienia. Nie ominęły one komunikacji miejskiej. – Autobusy które wjechały na Arkuszową przed wyłączeniem jej z ruchu nie są w stanie wycofać i czekają na ponowne otwarcie przejazdu. Utknęło ok. 10 pojazdów – mówił Zieliński.

Na miejscu była policja, straż pożarna i nadzór komunikacji miejskiej. Funkcjonariusze prowadzili pomiary. Po zakończeniu ich pracy pojazdy zostały usunięte, a ulica posprzątana.

wp/roody

Pozostałe wiadomości