Czołowe zderzenie autobusów. Cztery osoby ranne

Czołowe zderzenie dwóch autobusów
Czołowe zderzenie dwóch autobusów
Lech Marcinczak / tvnwarszawa.pl
Lech Marcinczak / tvnwarszawa.plCzołowe zderzenie dwóch autobusów

Przy skrzyżowaniu al. Jana Pawła II i ulicy Anielewicza zderzyły się dwa przegubowe autobusy i osobowy mercedes. Ranne zostały cztery osoby.

Do wypadku doszło około godziny 15.20. Informację o nim potwierdziła policja. - Mamy zgłoszenie o wypadku dwóch autobusów i samochodu osobowego - mówiła Agnieszka Włodarska z zespołu prasowego stołecznej policji.

Z relacji świadków wynika, że mercedes jechał al. Jana Pawła II w kierunku centrum. - Na skrzyżowaniu wjechał w bok autobusu linii 180 jadącego w kierunku pętli Esperanto, a ten wjechał w jadący z naprzeciwka inny autobus - też linii 180 - opisuje reporter tvnwarszawa.pl Lech Marcinczak.

Duże utrudnienia

Ulica Anielewicza była zablokowana przez ponad trzy godziny. - Anielewicza, pomiędzy Jana Pawła II a Smoczą, została zamknięta przez policję - informuje Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl.

Utrudnienia były też w al. Jana Pawła II. - Przejazd od ul. Stawki w kierunku al. Solidarności został zablokowany na czas prowadzenia działań przez policję - dodawał reporter.

Michał Konopka ze straży pożarnej podawał, że trzy osoby zostały lekko ranne.

- Zostały zabrane do szpitala, czwartą opatrzono na miejscu - precyzował Tomasz Oleszczuk z biura prasowego stołecznej policji. I dodaje, że wszyscy kierowcy byli trzeźwi.

Przed godz. 17 reporter tvnwarszawa.pl dodał, że czwarta osoba trafiła do szpitala. - Chodzi o kierowcę jednego z autobusów - zaznaczał Lech Marcinczak.

Jak informuje Zarząd Transportu Miejskiego, po wypadku autobusy linii 111 i 180 i 512 zostały skierowane na objazdy.

wp/ran

Pozostałe wiadomości