Przygotuj się na:

ZIMA NA DROGACH

To właśnie teraz, gdy temperatura rano spada poniżej 7 stopni Celsjusza, a kolejki do warsztatów są krótkie, powinniśmy umówić się na sezonową zmianę opon.

Co na dokładkę? Awaria świateł w al. Jana Pawła

Warszawa

| Fakty TVNTo normalny widok na tym skrzyżowaniu - fot. Paweł_87, zdjęcie z 6 lipca 2011 r.

Płynące wodą ulice, powalone drzewa, zalane tory, zablokowane lotnisko - co jeszcze może się stać podczas burzy? Znów zepsuła się sygnalizacja na ważnym śródmiejskim skrzyżowaniu: al. Jana Pawła II z Solidarności.

- Al. Solidarności / Al. Jana Pawła II AWARIA ŚWIATEŁ! TO CO SIĘ DZIEJE TAM TERAZ TO JEST SAJGON!!! - napisał po 18.00 na fanpage'u tvnwarszawa.pl Mikołaj. Dostaliśmy też na ten temat kilka zgłoszeń na warszawa@tvn.pl.

- Solidarności róg Jana Pawła II - standardowo nie działa sygnalizacja... Jeden wielki klakson ;/ - uśmiecha się krzywo internautka młoda.

W okolicy szybko utworzyły się duże korki.

Przed godziną 20.00 sygnalizacja już pracowała normalnie.

Nie radzą sobie z naprawą

Trudno zliczyć, który to już raz kierowcy napotkali w tym miejscu utrudnienia. Chociaż ratusz zapowiadał, że problem zostanie rozwiązany, a dyspozycję naprawienia sygnalizacji wydał drogowcom wiceprezydent Jacek Wojciechowicz.

Na słowach się skończyło. Na tym newralgicznym skrzyżowaniu w centrum światła nadal cyklicznie się psują.

Informacje o utrudnieniach i zdjęcia burzy możesz przesłać na warszawa@tvn.pl albo opublikować swoją informację bezpośrednio w portalach tvnwarszawa.pl lub Kontakt24.

mz