Przygotuj się na:

WOLA: ZMIANY TRAS AUTOBUSÓW

Wraz z planowanym na kwiecień 2020 roku otwarciem nowych stacji metra na Woli zmienić się muszą trasy wielu linii autobusowych. Zarząd Transportu Miejskiego pokazał plany, które będą podstawą konsultacji społecznych. Początek 10 grudnia.

Citroen na boku. "Kierowca wpadł w poślizg"

Warszawa

Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl"Kierowca wpadł w poślizg"

Przez kilkadziesiąt minut zablokowany był most Poniatowskiego w kierunku Pragi Południe. - Na przeprawie na boku leżał citroen - relacjonował reporter tvnwarszawa.pl.

Do zdarzenia doszło około 14.30. - Według relacji świadków kierowca citroena wpadł w poślizg, uderzył w krawężnik i przewrócił się na bok. Nikomu nic się nie stało - relacjonował Artur Węgrzynowicz, reporter tvnwarszawa.pl. - Kierowcy utknęli w ogromnym korku - dodał.

O zdarzeniu zaalarmował nas także Mateusz na naszą skrzynkę warszawa@tvn.pl. - Na miejscu jest straż, karetka i policja. Jedynie tramwaje jadą - napisał przed godz. 15.

Zablokowany most

Na kilkadziesiąt minut zablokowany był most Poniatowskiego w kierunku Pragi. - Strażacy chwilę przed godz. 15 ustawili samochód na koła. Trwa sprzątanie miejsca kolizji - powiedział około godz. 15 Węgrzynowicz.

Jak poinformowała stołeczna policja, kierowca był trzeźwy. - Nie dostosował on prędkości do panujących warunków. Zostanie ukarany mandatem - mówił Robert Opas ze stołecznej policji.

O godz. 17 Opas poinformował, że kierowca dostał mandat w wysokości 300 złotych i 6 punktów karnych.

Według funkcjonariuszy, utrudnienia zakończyły się po godz. 15.

Utrudnienia na moście | Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl
Utrudnienia na moście | Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl
Korek na moście | Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl
Samochód na boku | Lech Marcinczak / tvnwarszawa.pl

su/sk