Przygotuj się na:

WEEKENDOWE UTRUDNIENIA

Nachodzący weekend będzie pracowity dla drogowców i wodociągowców. Ci pierwsi dokończą naprawę nawierzchni buspasa w alei Stanów Zjednoczonych, drudzy będą działać na Płockiej. Zmiany w organizacji ruchu spowoduje też białołęcki Bieg Wolności i Warszawskie Spotkanie Wigilijne na Pradze Północ.

Citroen na boku. "Kierowca wpadł w poślizg"

Warszawa

Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl"Kierowca wpadł w poślizg"

Przez kilkadziesiąt minut zablokowany był most Poniatowskiego w kierunku Pragi Południe. - Na przeprawie na boku leżał citroen - relacjonował reporter tvnwarszawa.pl.

Do zdarzenia doszło około 14.30. - Według relacji świadków kierowca citroena wpadł w poślizg, uderzył w krawężnik i przewrócił się na bok. Nikomu nic się nie stało - relacjonował Artur Węgrzynowicz, reporter tvnwarszawa.pl. - Kierowcy utknęli w ogromnym korku - dodał.

O zdarzeniu zaalarmował nas także Mateusz na naszą skrzynkę warszawa@tvn.pl. - Na miejscu jest straż, karetka i policja. Jedynie tramwaje jadą - napisał przed godz. 15.

Zablokowany most

Na kilkadziesiąt minut zablokowany był most Poniatowskiego w kierunku Pragi. - Strażacy chwilę przed godz. 15 ustawili samochód na koła. Trwa sprzątanie miejsca kolizji - powiedział około godz. 15 Węgrzynowicz.

Jak poinformowała stołeczna policja, kierowca był trzeźwy. - Nie dostosował on prędkości do panujących warunków. Zostanie ukarany mandatem - mówił Robert Opas ze stołecznej policji.

O godz. 17 Opas poinformował, że kierowca dostał mandat w wysokości 300 złotych i 6 punktów karnych.

Według funkcjonariuszy, utrudnienia zakończyły się po godz. 15.

Utrudnienia na moście | Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl
Utrudnienia na moście | Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl
Korek na moście | Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl
Samochód na boku | Lech Marcinczak / tvnwarszawa.pl

su/sk