Chevrolet potrącił dwie kobiety przy Modlińskiej

Warszawa

Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.plPotrącenie przy Modlińskiej

Przy ul. Modlińskiej kierujący chevroletem potrącił dwie kobiety. Jak podała stołeczna policja, do zdarzenia doszło na przejściu dla pieszych. Poszkodowane kobiety przewieziono do szpitala.

Policja informację o potrąceniu dostało ok. godz. 14.30. - Do zdarzenia doszło na wysokości numeru 8. Kierujący chevroletem potrącił dwie kobiety - przekazała Iwona Jurkiewicz z komendy stołecznej policji. Jak dodała, obie poszkodowane zostały niezwłocznie przewiezione do szpitala.

Jak podała policja, kobiety zostały potrącone na przejściu dla pieszych. - Kierowca był trzeźwy. Policjanci będą prowadzić teraz dochodzenie w celu ustalenia dokładnych okoliczności zdarzenia - przekazała przed godz. 16 Agnieszka Włodarska z komendy stołecznej policji.

Przez kilkadziesiąt minut kierowcy jadący w kierunku centrum musieli liczyć się z utrudnieniami. Po godz. 15.30 chevrolet blokujący jeden z pasów został zepchnięty z jezdni. - Samochody mogą już swobodnie przejechać, nie ma żadnych utrudnień - przekazał reporter tvnwarszawa.pl Artur Węgrzynowicz.

Potrącenie przy Modlińskiej
targeo.pl / tvnwarszawa.pl

jk/b