Przygotuj się na:

MECZ NA STADIONIE NARODOWYM

We wtorek na Stadionie Narodowym reprezentacja Polski zagra ze Słowenią. To oznacza utrudnienia dla mieszkańców, szczególnie na Saskiej Kępie. Kibice pojadą komunikacją miejską za darmo.

"By uniknąć zderzenia, zjechał na przeciwny pas"

Warszawa

Artur Węgrzynowicz/tvnwarszawa.plZderzenie na Batorego

Na Mokotowie zderzyły się dwa samochody. Zablokowany był przejazd ulicą Batorego.

- W zderzeniu brały udział BMW i mazda. Jak wynika z relacji świadków, ktoś zajechał drogę kierowcy mazdy, a ten by uniknąć zderzenia zjechał na przeciwny pas ruchu i uderzył w BMW. Oba samochody maja pourywane koła - relacjonował Artur Węgrzynowicz, reporter tvnwarszawa.pl. Do zderzenia doszło na wysokości Batorego 16.

Na miejscu były policja i pogotowie ratunkowe. - Kierowca mazdy został zabrany do szpitala - opisywał Węgrzynowicz.

W wyniku zderzenia zablokowany był przejazd dla samochodów osobowych i pojazdów komunikacji miejskiej od alei Niepodległości w kierunku Boboli. W druga stronę - w kierunku alei Niepodległości ruch odbywał się tylko jednym pasem.

Zderzenie potwierdza stołeczna policja. - Zgłoszenie dostaliśmy o godzinie 19.23. W drodze na miejsce są policjanci z drogówki - informowała st. asp. Małgorzata Wersocka z biura prasowego około godziny 20.

Po godzinie 21 otrzymaliśmy informację, że ulica Batorego jest już przejezdna. - Samochody są jeszcze na poboczu, ale nie ma już utrudnień w ruchu - mówiła st. asp. Wersocka.

Zarząd Transportu Miejskiego informował o utrudnieniach w kursowaniu autobusów linii 119. Były kierowane na objazdy trasą:

Rakowiecka - Madalińskiego - Al. Niepodległości

kk/pm