Przygotuj się na:

ZIMA NA DROGACH

To właśnie teraz, gdy temperatura rano spada poniżej 7 stopni Celsjusza, a kolejki do warsztatów są krótkie, powinniśmy umówić się na sezonową zmianę opon.

Bus bez kierowcy na ulicy. Kierowca lawety za ostro wszedł w zakręt

Warszawa

Bus bez kierowcy zjeżdża z lawety

- Na skrzyżowaniu w Warszawie z lawety spadł bus - napisał na Kontakt 24 giantoo. Samochód bez kierowcy przejechał kilkadziesiąt metrów. Widać to na filmie, który przesłał nam na Kontakt 24.

- Sytuacja była napięta, nie było wiadomo jak zachowa się bus, który nie był na biegu, tylko na luzie - relacjonuje Reporter 24.

Na skrzyżowanie ulic Gotarda i Rzymowskiego wjeżdżała laweta z busem. Kierowca zbyt ostro wszedł w zakręt, a bus z niej się zsunął. Na filmie widać, jak bus sam pokonuje kilkadziesiąt metrów.

"Kierowca poskromił auto"

- Samochód toczył się stwarzając zagrożenie przede wszystkim nieświadomym kierowcom na lewym pasie jezdni - mówi autor filmu. - Włączyłem światła awaryjne, aby ostrzec tych jadących z tyłu - dodaje.

- Kierowca lawety zdołał zatrzymać busa. W lusterku wstecznym sytuacja wydawała się już opanowana, kierowca poskromił niesforne auto i je całkowicie zatrzymał - relacjonuje Reporter 24.

Cała sytuacja miała miejsce 9 kwietnia.

CZYTAJ TEŻ NA KONTAKCIE24

kab/sk