Przygotuj się na:

WEEKENDOWE UTRUDNIENIA

Nachodzący weekend będzie pracowity dla drogowców i wodociągowców. Ci pierwsi dokończą naprawę nawierzchni buspasa w alei Stanów Zjednoczonych, drudzy będą działać na Płockiej. Zmiany w organizacji ruchu spowoduje też białołęcki Bieg Wolności i Warszawskie Spotkanie Wigilijne na Pradze Północ.

Budowa tunelu. Nowa organizacja przy Pożaryskiego i Żegańskiej

Warszawa

infoulice.um.warszawa.plOrganizacja ruchu na rondzie

Kierowców czekają utrudnienia na Żegańskiej i Pożaryskiego w Wawrze. To kolejny etap budowy tunelu w Międzylesiu. Tym razem przebudowane zostanie rondo.

Jak informuje urząd miasta, pierwsze utrudnienia pojawiają się w środę o godz. 22.

Ruch na ul. Żegańskiej i Pożaryskiego będzie odbywał się po północnej części przebudowanego ronda. Możliwy będzie przejazd ul. Pożaryskiego z Anina w stronę Traktu Napoleońskiego.

Kierowcy jadący w przeciwnym kierunku, na skrzyżowaniu, tak jak dotychczas, będą mogli skręcić tylko w prawo w ul. Żegańską. Aby pojechać Pożaryskiego będą musieli zawrócić przed ul. Bursztynową.

Utrudnienia do listopada

Utrudnienia związane są z przebudową układu drogowego w ramach budowy tunelu pod torami kolejowymi w Międzylesiu. Wszystkie prace mają się zakończyć w listopadzie 2016 r.

Z powodu budowy tunelu i podziemnych przejść trzeba było wyciąć znajdujące się tam drzewa i rozebrać budynki. O pożegnaniu jednego z domów pisaliśmy w styczniu zeszłego roku.

Zobacz jak w styczniu zeszłego roku Zarząd Miejskich Inwestycji Drogowych informował o szczegółach prac:

Tunel nie powstanie w miejscu przejazdu przez tory
Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl

ło/r