Przygotuj się na:

77. ROCZNICA POWSTANIA - ZMIANY W KOMUNIKACJI

W niedzielę, w zawiązku z obchodami 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego stołeczna komunikacja miejska pojedzie inaczej. Zarząd Transportu Miejskiego uruchomi specjalne linie autobusowe łączące stacje metra i dworce kolejowe z Cmentarzem Wojskowym na Powązkach i Cmentarzem Wolskim. Z kolei do Muzeum Powstania Warszawskiego dowiozą zabytkowe tramwaje linii W.

TVN Warszawa | Ulice

Bus spłonął na A2. Autostrada była zablokowana

TVN Warszawa | Ulice

Aktualizacja:
Autor:
mp/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.plSamochód spłonął na autostradzie A2

Na autostradzie A2 doszło do pożaru samochodu dostawczego. Na jezdni w kierunku Poznania były duże utrudnienia, początkowo ruch był zablokowany.

Jak informował reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński do pożaru doszło na autostradzie A2 w kierunku Poznania, na wysokości Brwinowa. - Pali się samochód dostawczy. Na miejsce dojechała już straż pożarna i gaszą ten pożar - mówił przed godziną 10 Zieliński.

OGLĄDAJ TVN24 W TVN24 GO

Później Karol Kroć z pruszkowskiej straży pożarnej przekazał, że samochód został ugaszony. Nie było osób poszkodowanych.

Były za to bardzo duże utrudnienia. - Autostrada w kierunku Poznania została zablokowana - ostrzegał nasz reporter. - Samochód spłonął doszczętnie. Na miejscu działały trzy zastępy straży pożarnej. Obecnie na miejscu został tylko jeden. Na jezdni w kierunku Poznania utworzył się duży korek - mówił przed godziną 11.

Do pożaru doszło na A2 do na wysokości BrwinowaGoogle Maps

Autor:mp/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Igor, Kontakt 24