BMW uderzyło w opla i volkswagena. Kierowca uciekł

TVN Warszawa

Artur Węgrzynowicz /tvnwarszawa.plKolizja na Targówku

Na ulicy Handlowej BMW uderzyło w skręcającego na parking opla, następnie w volkswagena i zatrzymało się na drzewie. Kierowca uciekł.

Do zderzenia doszło przed godziną 14. – Mężczyzna jechał ulicą Handlową w kierunku Gorzykowskiej i na wysokości numeru 46 skręcał w lewo na parking. W tym momencie chciał go wyprzedzić kierowca BMW – relacjonuje Artur Węgrzynowicz, reporter tvnwarszawa.pl. – BMW otarło się o opla, skosiło drewniane słupki, uderzyło w volkswagena i zatrzymało się na drzewie. Kierowca uciekł – dodaje reporter.

Kobieta z niemowlakiem

Po chwili na miejsce przybiegł młody mężczyzna. – Powiedział, że to samochód jego znajomej. Zarzekał się, że to nie on prowadził – informuje reporter. Mężczyzna zadzwonił do znajomej.

- Na ulicę handlową została przywieziona kobieta z niemowlakiem w nosidełku. Policjantom powiedziała, że to ona prowadziła, a po kolizji była w szoku – mówi Węgrzynowicz.

Na miejsce przyjechała policja straż pożarna i karetka pogotowia. Pomoc nie była jednak potrzebna.

Policja wyjaśnia okoliczności kolizji i wyjaśniana kto kierował bmw.

- Policja poszukuje świadków tego zdarzenia. Policjanci będą próbowali dotrzeć do monitoringu i jeżeli obejmuje on miejsce zdarzenia, to będzie sprawdzany zapis z kamer – mówi Edyta Adamus, z biura prasowego stołecznej policji.

wp/r