Ulice

BMW spadło z wiaduktu

Ulice


Rozbite bmw i dwie osoby ranne - to efekt wypadku, do jakiego doszło około godz. 5.00 rano na ul. Słowackiego. Kierowca stracił panowanie nad samochodem i spadł z estakady nad Trasą AK.

Auto przebiło barierki i spadło z wysokości kilku metrów na pas zieleni. - Przyczyny wypadku bada na miejscu policja. Jest też straż pożarna - relacjonuje Tomasz Zieliński, reporter TVN Warszawa. - Na ulicach jest ślisko, więc trzeba uważać - dodaje.

Kto kierował autem?

W aucie jechały dwie osoby, 25-letni mężczyzna i 19-letnia kobieta. Policja ustala kto kierował pojazdem, wiadomo jednak, że kobieta miała po zbadaniu alkomatem 1,3 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Zderzyli się z radiowozem

W poniedziałkowy poranek doszło równiez do innego groźnego wypadku. Na Woli u zbiegu ul. Ciołka i Brożka samochód osobowy zderzył się policyjnym radiowozem. Dwaj policjanci trafili na obserwację do szpitala. Na skrzyżowaniu kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami.

Niebezpieczny weekend

4 wypadki, 8 osób rannych i prawie 40 kolizji. Tak wyglądał weekend na stołecznych drogach.

Do groźnego wypadku doszło między innymi w niedzielę na ulicy Korkowej w Wawrze. W zderzeniu trzech aut ranne zostały trzy osoby. Z kolei na Ochocie, gdzie jeden z kierowców zignorował czerwone światło. Poszkodowana została jedna osoba.

Wcześniej, w sobotę, na skrzyżowaniu Odrowąża i Pożarowej pijany kierowca samochodu dostawczego, wjechał w słup sygnalizacji świetlnej i zatrzymał się na torowisku tramwajowym. Do szpitala trafiły dwie osoby.

Do wypadku doszło także u zbiegu Jana Pawła i Solidarności. Tam auto uderzyło w kosz na śmieci, który ranił kobietę. Z kolei, na ulicy Okrąg zderzyły się aż cztery samochody.

mjc/par

Mapy dostarcza Targeo.pl

Źródło zdjęcia głównego:  | gizmondo.com, tvn24.pl

Pozostałe wiadomości