Przygotuj się na:

MARATON WARSZAWSKI

Maraton i Półmaraton Warszawski startują w ostatni weekend września. Po raz pierwszy trasy obu biegów zostaną połączone, a na stołecznych ulicach pojawi się około 10 tysięcy biegaczy. Do rywalizacji staną także uczestnicy Mistrzostw Świata Głuchych w Maratonie. Trasa królewskiego dystansu będzie prowadziła przez Śródmieście, Mokotów, Pragę, Żoliborz i Bielany. W planach są też biegi towarzyszące: Bridgestone Sztafeta Maratońska oraz New Balance Bieg na Piątkę.

Ulice

BMW i seat zderzyły się na Powązkowskiej

Ulice

Kolizja na PowązkowskiejTomasz Zieliński, tvnwarszawa.pl
wideo 2/3

- Przy Powązkowskiej 14 doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych - poinformował reporter tvnwarszawa.pl. Auta stały w poprzek jezdni i przez kilkadziesiąt minut utrudniały przejazd w obu kierunkach.

Do zdarzeniu doszło przy wejściu do Cmentarza Powązkowskiego. - Auta, które brały udział w kolizji to BMW i seat. Ten drugi wyjeżdżał z posesji i został uderzony przez kierującego BMW - opisywał Tomasz Zieliński z tvnwarszawa.pl.

Jak dodał, nikomu nic się nie stało, nie wezwano karetki pogotowia. Na miejscu pracowała jedynie policja i straż miejska, która natknęła się na zdarzenie, a potem pomagała policji zabezpieczyć teren.

Policja potwierdziła informację o kolizji. - Zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 19.34. Nikt nie został ranny, kierujący byli trzeźwi - powiedziała nam Monika Brodowska z sekcji prasowej Komendy Stołecznej Policji.

Samochody stały w poprzek jezdni. Dlatego przez kilkadziesiąt minut były utrudnienia w ruchu, w obu kierunkach.

kw/mś