TVN Warszawa | Ulice

Auto dachowało. Jedna osoba zginęła, troje rannych

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
mp/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Jedna osoba zginęła w wypadku w miejscowości Błonie-Wieś

Nocą w miejscowości Błonie-Wieś w powiecie warszawskim zachodnim doszło do tragicznego wypadku. - Jedna osoba zginęła, a trzy zostały zabrane do szpitala - poinformowała straż pożarna.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE

Jak poinformował Kazimierz Jaworski z komendy straży pożarnej Warszawa Zachód zgłoszenie o wypadku samochodowym w miejscowości Błonie-Wieś (gmina Błonie) wpłynęło około godziny 1.15.

- Po dojeździe na miejsce zdarzenia strażacy zastali samochód osobowy leżący na dachu. Nasze działania polegały na ewakuowaniu jednej osoby z pojazdu, a następnie udzieleniu jej pierwszej pomocy. Pomimo resuscytacji krążeniowo-oddechowej, lekarz stwierdził zgon mężczyzny - przekazał Jaworski.

Doprecyzował też, że pojazdem podróżowały w sumie cztery osoby. - Pozostałe trzy osoby zostały przewiezione do szpitala. Były przytomne - zaznaczył strażak.

Na miejscu pracowały cztery zastępy straży pożarnej. Ich działania zakończyły się przed godziną 3. Droga nie była zablokowana. - Samochód znajdował się poza drogą na pasie zieleni, więc ruch na jezdni odbywał się wahadłowo - wyjaśnił Jaworski.

Pisaliśmy również o czołowym zderzeniu na drodze wojewódzkiej numer 631 w Markach, w którym zginął 69-letni kierowca:

Czołowe zderzenie na DW 631
Czołowe zderzenie na DW 631Polskie Drogi / YouTube

Autor:mp/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: OSP Błonie

Pozostałe wiadomości