Ulice

"Bezmyślna, chamska jazda". Torowiskiem omijał korek

Ulice

Auto na torach
Rafał / Kontakt 24Auto na torach

Niebezpieczny manewr kierowcy na ulicy Obozowej zarejestrował Reporter24. "Pirat drogowy" postanowił po torowisku wyprzedzić jadące powoli auta.

"Przesyłam fragment filmu nagranego 14.11.17 około godziny 18.00 przed skrzyżowaniem ul. Obozowej i al. Prymasa Tysiąclecia" – napisał Rafał.

"Nawet zablokował tramwaj"

Dokładnie nagranie pochodzi z ulicy Obozowej. Widać jezdnię prowadzącą od strony centrum. Dostępnym dla samochodów pasem porusza się sznur pojazdów. Nagle z lewej strony wyłania się niespodziewanie białe auto.

Na nagraniu widać, jak nabiera prędkości i wyprzedza po torowisku. W pewnym momencie zatrzymuje się, a za nim staje również tramwaj.

"Jak widać był korek, ktoś sobie postanowił pojechać po torowisku, a co tam, nawet zablokował tramwaj linii nr 23. Co ciekawe, potem pojechał prosto (mam to na dalszym nagraniu), czyli z pasa na końcu dla skręcających w lewo, pojechał prosto ulicą Obozową, ale tego na nagraniu nie widać" - napisał Reporter24.

I zaznacza, że nie da się obojętnie przejść obok tego przypadku. Rafał nazywa ją "totalnie bezmyślną jazdą łamiącą wszelkie reguły, a do tego chamską wobec innych kierowców".

Zapewnia również, że zgłosił sprawę policji.

ran/mś

Pozostałe wiadomości