Przygotuj się na:

JAK DOJECHAĆ NA CMENTARZE?

Na cmentarze we Wszystkich Świętych w Warszawie najlepiej dojechać komunikacją miejską. Ratusz przedstawił, jak i kiedy będą kurować linie cmentarne. Równocześnie urzędnicy zachęcają, aby groby najbliższych odwiedzić wcześniej.

Ulice

Bez korka na Modlińskiej. Efekt świąt?

Ulice

fot
fot

Nawet poranna kolizja na wysokości Porajów nie przyblokowała dziś Modlińskiej. Kierowcy w porannym szczycie byli mile zaskoczeni. Najpewniej część mieszkańców wzięła już świąteczne urlopy.

Po godzinie 7.00, po informacji od policji o kolizji na ul. Modlińskiej pojechaliśmy na miejce, by sprawdzić sytuację. Policja informowała, że jest jeszcze na Tarchominie, tymczasem doświadczenie uczy, że nawet najmniejsze zderzenie drogowe przy wyjeździe z osiedli może zakorkować Modlińską na cały poranny szczyt.

Okazało się, że tym razem ulica jest przejezdna jak w weekend. - Nie ma śladu po kolizji. W obie strony ruch odbywa się płynnie - realcjonował o godzinie 8.00 Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl.

Przyjazne warunki dla kierowców panują także w rejonie Trasy Toruńskiej. - Wygląda na to, że część mieszkańców wzięła już świąteczne urlopy - mówi reporter.

Korki i kolizje

W innych częściach miasta nie ma tak dobrze. Jak zawsze w porannym szczycie korkują się Dolina Służewiecka, Aleje Jerozolimskie, al. Jana Pawła II, Jagiellońska.

Policja informuje również o innych kolizjach. - Na skrzyżowaniach ulic Okrzei i Targowej, Bonifraterskiej i Muranowskiej, Fieldorfa i Bora-Komorowskiego - podaje Daniel Niezdropa ze stołecznej komendy.

Mapy dostarcza Targeo.pl

su/mz

Pozostałe wiadomości