Bez korka na Modlińskiej. Efekt świąt?

Warszawa

fot

Nawet poranna kolizja na wysokości Porajów nie przyblokowała dziś Modlińskiej. Kierowcy w porannym szczycie byli mile zaskoczeni. Najpewniej część mieszkańców wzięła już świąteczne urlopy.

Po godzinie 7.00, po informacji od policji o kolizji na ul. Modlińskiej pojechaliśmy na miejce, by sprawdzić sytuację. Policja informowała, że jest jeszcze na Tarchominie, tymczasem doświadczenie uczy, że nawet najmniejsze zderzenie drogowe przy wyjeździe z osiedli może zakorkować Modlińską na cały poranny szczyt.

Okazało się, że tym razem ulica jest przejezdna jak w weekend. - Nie ma śladu po kolizji. W obie strony ruch odbywa się płynnie - realcjonował o godzinie 8.00 Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl.

Przyjazne warunki dla kierowców panują także w rejonie Trasy Toruńskiej. - Wygląda na to, że część mieszkańców wzięła już świąteczne urlopy - mówi reporter.

Korki i kolizje

W innych częściach miasta nie ma tak dobrze. Jak zawsze w porannym szczycie korkują się Dolina Służewiecka, Aleje Jerozolimskie, al. Jana Pawła II, Jagiellońska.

Policja informuje również o innych kolizjach. - Na skrzyżowaniach ulic Okrzei i Targowej, Bonifraterskiej i Muranowskiej, Fieldorfa i Bora-Komorowskiego - podaje Daniel Niezdropa ze stołecznej komendy.

fot
fot. Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.pl
fot
fot
fot. Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.pl
fot
fot
fot. Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.pl
fot

su/mz