Betoniarka uderzyła w słup energetyczny

Warszawa

Artur Węgrzynowicz/tvnwarszawa.plBetoniarka uderzyła w słup elektryczny

Betoniarka uderzyła w słup energetyczny, który przewrócił się na tył auta osobowego - podawał reporter tvnwarszawa.pl. Do kolizji doszło na Chełmżyńskiej w środę po południu.

- Z moich informacji wynika, że tył nissana jest poważnie uszkodzony - relacjonował Artur Węgrzynowicz, reporter tvnwarszawa.pl. Do zdarzenia doszło na wysokości skrzyżowania z Gwarków.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że nissan zatrzymał się przed przejściem dla pieszych, a betoniarka nie zdążyła wyhamować i uderzyła w słup energetyczny, który przewrócił się i wylądował na samochodzie osobowym - informowała komisarz Monika Brodowska z Komendy Stołecznej Policji. Dodała też, że nikt nie został ranny.

Na ulicy Chełmżyńskiej utworzył się duży korek. O zablokowanym przejeździe przy skrzyżowaniu z Gwarków informował też Zarząd Transportu Miejskiego. W komunikacie ostrzegał przed utrudnieniami w kursowaniu linii 145.

Reporter tvnwarszawa.pl przestrzegał też przed korkami na wielu warszawskich ulicach- w wielu miejscach tworzą się zatory i opóźnienia, jest duży ruch, zupełnie jakby rozpoczął się już szczyt świątecznych wyjazdów - mówił.

Na tvnwarszawa.pl pisaliśmy też o wywrotce, z której wysypała się ziemia i zablokowała Czerniakowską:

Zablokowana CzerniakowskaArtur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl
wideo 2/2

kk