Przygotuj się na:

ZIMA NA DROGACH

To właśnie teraz, gdy temperatura rano spada poniżej 7 stopni Celsjusza, a kolejki do warsztatów są krótkie, powinniśmy umówić się na sezonową zmianę opon.

Będzie weekendowe frezowanie w alei Niepodległości

Warszawa

ZDMFrezowanie w Alei Niepodległości

Aleja Niepodległości do naprawy. W najbliższą sobotę i niedzielę drogowcy będą frezować nawierzchnię jezdni w kierunku centrum - od ul. Rakowieckiej do al. Armii Ludowej.

Drogowcy rozpoczną prace w piątek 4 listopada ok. godz. 22.00, a zakończą w poniedziałek 7 listopada ok. godz. 4.00. Zamknięcie al. Niepodległości będzie się wiązało z utrudnieniami w kierunku centrum. Wyłączone z ruchu zostaną skrzyżowania z ul. Rakowiecką i Stefana Batorego (jadący tymi ulicami od strony ul. św. A. Boboli będą musieli skręcić w prawo w al. Niepodległości; przejazd przez skrzyżowanie ul. Rakowiecką będzie możliwy wyłącznie w przerwach pomiędzy pracami).

Z kolei ul. S. Rychlińskiego nie będzie miała połączenia z al. Niepodległości. Objazd zostanie poprowadzony ulicami: A.J. Madalińskiego – Puławska – L. Waryńskiego.

Ruch na jezdni zachodniej (w kierunku Mokotowa) będzie odbywał się bez utrudnień.

Frez na Zaciszu

Od piątku, 4 listopada od godz. 20.00 do poniedziałku, 7 listopada do godz. 4.00 planowane jest również zamknięcie dla ruchu ul. Rolanda - na odcinku od skrzyżowania z ul. Codzienną do skrzyżowania z ul. G. Reichera.

Prace na Targówku obejmują wymianę krawężników i odwodnienia, a także ułożenie nowej nawierzchni jezdni. W weekend, czyli na czas prac asfaltowych, ulica będzie wyłączona z ruchu, a objazd zostanie poprowadzony ulicami: Młodzieńcza – Radzymińska – Z. Jórskiego – Samarytanka - Gilarska.

Rondo Daszyńskiego po remoncie:

Rondo Daszyńskiego po remoncie
Lech Marcinczak / tvnwarszawa.pl

tz/sk