Awaria na Ochocie. Przychodnia bez wody


Od środy wodociągowcy walczyli z usunięciem awarii wodociągowej przy skrzyżowaniu ulic Grzymały-Sokołowskiego i Białobrzeskiej. Cztery budynki i przychodnia były pozbawione wody. Awaria została usunięta w czwartek nad ranem.

W środę przed południem duże ilości wody z pękniętej rury wybiły na powierzchnię i płynęły Grzymały-Sokołowskiego, Kopińską i Białobrzeską . - Ruch jest nieco utrudniony, bo kierowcy zwalniają, przejeżdżając przez wodę - relacjonował po godznie 14.00 Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl.

Dwa budynki i oddział NFZ były bez wody

Awarię udało się unsuną o 4.30 rano w czwartek. Wodociągowcy pracowali nad usunięciem awarii ponad 12h. - Na miejsce pojechała na sygnale nasza karetka – mówiła po 17.00 Marzena Wojewódzka z biura prasowego Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji. - Uszkodzeniu uległ przewód o średnicy 150 mm - dodaje.

Awaria oznaczała utrudnienia dla kilkudziesięciu rodzin. - Od 17.00 bez wody są dwa sześciopiętrowe budynki, dwa pięciopiętrowe oraz przychodnia NFZ - mówiła Wojewódzka.

Jak informowało MPWiK beczkowozy stały przy ulicy Kopińskiej 4a oraz 12/16.

as/b

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński/ tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości