Przygotuj się na:

MECZ NA STADIONIE NARODOWYM

We wtorek na Stadionie Narodowym reprezentacja Polski zagra ze Słowenią. To oznacza utrudnienia dla mieszkańców, szczególnie na Saskiej Kępie. Kibice pojadą komunikacją miejską za darmo.

Awaria na Górnośląskiej. Fragment ulicy był zamknięty

Warszawa

Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.plAwaria na Górnośląskiej

Na ulicy Górnośląskiej doszło do awarii wodociągowej. - Wybiła woda. Są utrudnienia w ruchu - informuował reporter tvnwarszawa.pl. W czwartkowy poranek usterka została już usunięta.

Do awarii doszło na Górnośląskiej na wysokości numeru 5. - Woda wybiła, a w drodze utworzyła się dziura – mówił Artur Węgrzynowicz, reporter tvnwarszawa.pl.

Na miejscu byli wodociągowcy.

- Pracownicy MPWiK odgrodzili dziurę barierkami. Zamknięty jest prawy pas ulicy Górnośląskiej między Czerniakowską a Koźmińską. Kierowcy jeżdżą wahadłowo po jednym pasie. Ruch nie jest duży, więc nie powoduje to większych zatorów - mówił w środę tuż przed godziną 13 Mateusz Szmelter, reporter tvnwarszawa.pl.

- Doszło do awarii przyłącza wodociągowego. Podstawiliśmy nasz beczkowóz, bo wody nie ma w budynku przy Górnośląskiej 5. Trwa naprawa awarii - powiedział tego samego dnia po godzinie 14 Roman Bugaj, rzecznik Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji.

W czwartek o godz. 7.30 nasz reporter Artur Węgrzynowicz poinformował, że usterka została już usunięta, a na miejscu nie ma utrudnień w ruchu.

jb/ran