Kolizje na trasach pod Warszawą. Korki na A2 i S8

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
katke/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Kolizja na A2

Na autostradzie A2, na wysokości miejscowości Kotowice samochód uderzył w bariery. Zablokowany jest prawy pas w kierunku Warszawy. Z kolei na trasie S8 zderzyły się trzy auta. Tam utrudnienia są w przeciwnym kierunku.

Jak przekazała nam Karolina Kańka z policji w Pruszkowie, zgłoszenie z autostrady służby otrzymały o godzinie 11.20. - Toyota jechała w kierunku Warszawy. W pewnym momencie kierująca straciła panowanie nad samochodem i uderzyła w bariery rozdzielające pasy autostrady po lewej stronie. Następnie wylądowała na barierach po prawej stronie. Na szczęście kobiecie nic się nie stało. Została przebadana na miejscu, ale nie wymagała hospitalizacji. Była trzeźwa – wskazała Kańka. - Zablokowany jest lewy pas w kierunku Warszawy, prawy jest przejezdny – dodała policjantka.

Reporter tvnwarszawa.pl Mateusz Szmelter relacjonuje, że samochód jest jednak mocno zniszczony. - Toyota jest poobijana ze wszystkich stron. Ma też rozbite szyby – opisuje Szmelter.

Sobotnie kolizje: na A2 i na S8Mapy Google

Z informacji Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad wiadomo, że do kolizji doszło też na trasie S8, na wysokości Nadarzyna. Zderzyły się tam trzy samochody osobowe. Zablokowany był jeden pas jezdni w kierunku Wrocławia.

Autor:katke/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl