Przygotuj się na:

ZIMA NA DROGACH

To właśnie teraz, gdy temperatura rano spada poniżej 7 stopni Celsjusza, a kolejki do warsztatów są krótkie, powinniśmy umówić się na sezonową zmianę opon.

Autobus utknął na pasie zieleni

Warszawa

TVN24Autobus utknął na pasie zieleni

Na pasie zieleni zakończył się kurs pasażerów linii 108 do pl. Trzech Krzyży. Podczas skrętu w lewo z ulicy Powsińskiej w Augustówkę autobus utknął w grząskim gruncie tak, że przednie koła uniosły się nad jezdnię. Nikomu nic się nie stało.

Autobus utknął na pasie zieleni u zbiegu ulicy Powsińskiej z Nałęczowską i Augustówką. To właśnie w tę ostatnią kierowca planowo miał skręcić. Jednak z pasa do lewoskrętu zjechał na pas zieleni. Tam w rozmiękłym podłożu i głębokim dole z wodą pojazd utknął.

Pasażerowie byli niepocieszeni, ale dalsza jazda była niemożliwa, bo przód autobusu się uniósł. Szczęśliwie nikomu nic się nie stało.

- Nie znamy jeszcze dokładnych przyczyn zdarzenia, ale prawdopodobnie kierowca źle obliczył manewr skrętu i znalazł się na pasie zieleni. Auto zostało już odholowane do zajezdni - poinformował Igor Krajnow, rzecznik Zarządu Transportu Miejskiego.

Zdjęcia autobusu otrzymaliśmy także na Kontakt24:

Autobus utknął na pasie zieleni
troskliwawarszawianka2137/ kontakt24

skw/gp