Przygotuj się na:

AWARYJNA NAPRAWA NA PIASTÓW ŚLĄSKICH

Drogowcy w trybie awaryjnym naprawią nawierzchnię ulicy Piastów Śląskich od Żołnierzy Wyklętych do Powstańców Śląskich. Ulica zostanie zamknięta dla ruchu, co oznacza utrudnienia dla kierowców i pasażerów.

TVN Warszawa | Ulice

Auto złamało betonowy słup. Policja: kierowca był pod wpływem alkoholu

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
kk/ran
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Auto uderzyło w betonowy słup w Wawrze
20201201_165221

Samochód osobowy wbił się w słup linii energetycznej w Wawrze. Jego kierowca trafił do radiowozu, bo badanie alkomatem wykazało, że był nietrzeźwy. Jedna osoba została zabrana do szpitala.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE

Do zderzenia doszło na ulicy Cyklamenów. Służby dostały zgłoszenie w tej sprawie około godziny 14. - Doszło do kolizji opla ze skodą. Opel wypadł z jezdni, przejechał przez chodnik i uderzył w betowy słup linii energetycznej - relacjonuje Artur Węgrzynowicz z tvnwarszawa.pl. Jak dowiedział się nasz reporter, pod opiekę ratowników medycznych trafiła osoba podróżująca oplem jako pasażer. - Kierowca został skuty kajdankami i zaprowadzony do radiowozu - dodaje.

Policja potwierdza, że pasażer został zabrany do szpitala. - Kierujący był pod wpływem alkoholu. Został przebadany alkomatem. Badanie wykazało 0,79 miligrama alkoholu na litr wydychanego powietrza - informuje Rafał Rutkowski z Komendy Stołecznej Policji. Taki wynik oznacza około 1,65 promila alkoholu we krwi.

Na miejsce przyjechały trzy załogi policji, pogotowie energetyczne oraz dwa zastępy straży pożarnej. - Strażacy zabezpieczają miejsce zdarzenia. Po złamaniu słupa, na pasie zieleni i parkingu leży kabel linii energetycznej - zaznacza nasz reporter. Dodaje też, że działania służb prowadzone są poza jezdnią, więc kierowców nie czekają utrudnienia w ruchu.

Autor:kk/ran

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości