Przygotuj się na:

KOMUNIKACJA NA WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

W sobotę 17 października na trasę wyruszają autobusy cmentarnej linii C40. Można będzie nimi dojechać na Cmentarz Północny. W kolejny weekend ZTM planuje wypuścić kolejne autobusy oraz tramwaje, które pojadą na warszawskie nekropolie.

Auto zablokowało tory po zderzeniu z tramwajem na Rembielińskiej

Ulice

Auto zablokowało torowiskoArtur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl
wideo 2/2

Samochód osobowy zderzył się z tramwajem na Rembielińskiej. Zarząd Transportu Miejskiego informował o sporych utrudnieniach na torach.

Do zderzenia doszło w sobotę rano w pobliżu ulicy Suwalskiej. Policja otrzymała zgłoszenie o zderzeniu skody z tramwajem.

Auto na torach

Na miejsce pojechał reporter tvnwarszawa.pl.

- Wygląda na to, że kierowca próbował przejechać przez torowisko, żeby wjechać na osiedlową drogę i wtedy doszło do zderzenia z tramwajem. Samochód jest rozbity, blokuje tory. Potrzebny będzie ciężki sprzęt, żeby wydostać pojazd - relacjonował po godzinie 9 Artur Węgrzynowicz.

Jak zaznaczył, kierowca i nadzór ruchu Tramwajów Warszawskich rozmawiają z policjantami o przebiegu zdarzenia. - Każdy z uczestników kolizji twierdzi, że to on miał pierwszeństwo - mówił Węgrzynowicz.

Policja podała, że nikomu nic się nie stało. - Kierowca ze skody i motorniczy byli trzeźwi - wyjaśniła Małgorzata Wersocka z sekcji prasowej Komendy Stołecznej Policji.

Przed godziną 10 auto zostało ściągnięte z torów. W czasie utrudnień linie 1, 3, 4, 25 były kierowane na trasy objazdowe. Kursowała również linia zastępcza "Z".

Zderzenie na RembielińskiejGosia

Zdjęcia z miejsca zderzenia otrzymaliśmy również na Kontakt 24:

ran