Auto uderzyło w drzewo. Ślisko na drogach

Warszawa

Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.plHonda uderzyła w drzewo po zderzeniu

Sobotni poranek w Warszawie, trzy zdarzenia na drogach. Na Żoliborzu honda zderzyła się z suzuki. Do stłuczek doszło też w Alejach Jerozolimskich i na Pradze Północ. Policja prosi o rozwagę na drogach.

Do pierwszego zdarzenia doszło około 8.30.

- Honda uderzyła w suzuki na ulicy Słomińskiego przy Szymanowskiej w kierunku do mostu Gdańskiego. Kierowcy byli trzeźwi, nikomu nic się nie stało - poinformowała Ewa Szymańska z sekcji prasowej Komendy Stołecznej Policji.W wyniku zderzenia suzuki wpadło na drzewo.

W Alejach Jerozolimskich 66/79 miał miejsce wypadek.

- Po godzinie 9 zderzyły się tam toyota i opel. Ze wstępnych informacji wynika, że sprawca, kierowca opla, zostanie przewieziony do szpitala - powiedziała Szymańska. Do kolejnego zderzenia doszło na Pradze Północ przy ulicy Jagielońskiej 78. Jak przekazała Szymańska, ciężarówka zderzyła z autem osobowym. - Policja jedzie na miejsce - dodała.

Apel policji

Od rana na stołecznych drogach panują trudne warunki pogodowe. O poranku prószył śnieg, teraz chwilami pada deszcz ze śniegiem.

- Prosimy kierowców, aby zachowali rozwagę i zdrowy rozsądek. Niech uważają na drogach, szczególnie w warunkach pogodowych takich jakie dzisiaj panują - zwraca uwagę Sylwester Marczak, rzecznik Komendy Stołecznej Policji.

Honda uderzyła w drzewo po zderzeniu
Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl

mp