Przygotuj się na:

ZIMA NA DROGACH

To właśnie teraz, gdy temperatura rano spada poniżej 7 stopni Celsjusza, a kolejki do warsztatów są krótkie, powinniśmy umówić się na sezonową zmianę opon.

Auto obok przystanku. "Nie ma podstaw do odholowania"

Warszawa

Lech Marcinczak / tvnwarszawa.plSamochód stoi na przystanku

Audi stoi obok przystanku autobusowego przy południowej obwodnicy. Straż miejska przekonuje, że nie ma podstaw do odholowania samochodu. Informację otrzymaliśmy na Kontakt 24 od Michała.

Jak podał, auto znajduje się przy przystanku autobusowym. "Od kilku tygodni stoi samochód marki Audi A5" - poinformował Reporter 24.

"Nie otrzymaliśmy zgłoszenia"

Samochód zaparkowany jest dokładnie przy wjeździe na trasę główną S2 prowadzącym w kierunku Ursynowa, tuż obok alei Krakowskiej.

Reporter tvnwarszawa.pl Lech Marcinczak dodaje, że samochód stoi na krańcu przystanku. - Nie wygląda ani na uszkodzone, ani na kradzione. Nie utrudnia ruchu - mówi reporter.Jak twierdzi Michał, zatrzymanie auta przy przystanku zgłosił dwa tygodnie temu straży miejskiej.

Jerzy Jabraszko z referatu prasowego komendy straży miejskiej przekonuje jednak, że oficjalne zgłoszenie nie wpłynęło. Funkcjonariusze zajęli się jednak sprawą porzuconego samochodu. - Przystanek, przy którym stoi jest nieczynny. Sposób, w jaki stoi auto nie jest najlepszy, ale nie ma podstaw do jego odholowania - informował Jabraszko.

Samochód stoi na przystanku
Lech Marcinczak / tvnwarszawa.pl

ab/ran