Przygotuj się na:

Protest, koncert i dwa biegi. Objazdy i zakazy parkowania

Weekendowe utrudnienia rozpoczną się od piątkowego protestu klimatycznego. Kierowcy powinni też przygotować się na zmiany w parkowaniu związane z sobotnim koncertem kolęd na placu Zamkowym. Na Bielanach odbędą się w niedzielę dwa biegi. Spowoduje to zamknięcie części ulic.

  Auto dachowało na Woli. Jedna osoba została ranna

  TVN Warszawa | Ulice

  Autor:
  dg/pm
  Źródło:
  tvnwarszawa.pl
  Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.plJedna osoba ranna po dachowaniu na Wolskiej

  Najpierw samochód uderzył w latarnię, a następnie dachował. Były utrudnienia na Wolskiej.

  Do zderzenia doszło około godz. 12.30 na Wolskiej tuż za skrzyżowaniem z Prymasa Tysiąclecia. Jadąc w kierunku Bemowa, kierowca osobówki uderzył w latarnię. Pod wpływem siły uderzenia auto dachowało. Jedna osoba została poszkodowana. Przyczyną mogła być nadmierna prędkość.

  - Najprawdopodobniej kierowca stracił panowanie nad samochodem i zderzył się z latarnią. W samochodzie przebywały trzy młode osoby. Jedna z pasażerek została odwieziona do szpitala. Kierowca był trzeźwy - mówił Jarosław Sawicki z Komendy Stołecznej Policji.

  - Latarnia, w którą uderzył samochód, została zupełnie zniszczona. Wszystko wydarzyło się w sąsiedztwie przystanku autobusowego, który w tej chwili nie jest obsługiwany - relacjonował Artur Węgrzynowicz z tvnwarszawa.pl.

  Na miejscu pracowały straż pożarna oraz policja. Dwa pasy w kierunku skrzyżowania z Elekcyjną były zablokowane.

  Źródło: tvnwarszawa.pl

  dg/pm