Przygotuj się na:

MARATON WARSZAWSKI

Maraton i Półmaraton Warszawski startują w ostatni weekend września. Po raz pierwszy trasy obu biegów zostaną połączone, a na stołecznych ulicach pojawi się około 10 tysięcy biegaczy. Do rywalizacji staną także uczestnicy Mistrzostw Świata Głuchych w Maratonie. Trasa królewskiego dystansu będzie prowadziła przez Śródmieście, Mokotów, Pragę, Żoliborz i Bielany. W planach są też biegi towarzyszące: Bridgestone Sztafeta Maratońska oraz New Balance Bieg na Piątkę.

Ulice

W wypadku na Ochocie ranni matka i dziecko

Ulice

Lech Marcinczak/ tvnwarszawa.plWypadek na Wawelskiej

Zablokowane dwa z trzech pasów, olbrzymi korek w kierunku Pomnika Lotnika i dwie osoby ranne - w tym sześciomiesięczne dziecko - to efekty zderzenia czterech samochodów na ul. Wawelskiej.

- Do wypadku doszło po godzinie 9.00, ale utrudnienia są nadal - relacjonował przed 11.00 Lech Marcinczak, reporter tvnwarszawa.pl. - Kiedy jadące ul. Wawelską w kierunku ul. Grójeckiej mitsubishi próbowało wykonać lewoskręt w ul. Skłodowskiej-Curie, wtedy uderzyło w bok taksówki jadącej buspasem w kierunku Żwirki i Wigury. Taksówka odbiła się i uderzyła w zaparkowaną na chodniku mazdę, a ta z kolei w opla - dodaje.

Ranne zostały dwie osoby z mazdy - mama i jej sześciomiesięczne dziecko.

Utrudnienia dla kierowców

Zablokowane były dwa z trzech pasów ul. Wawelskiej w kierunku Pomnika Lotnika (buspas i środkowy pas).

Utworzył się ogormny korek. Policja radziła omijać to miejsce.

as/mz