Przygotuj się na:

JAK DOJECHAĆ NA CMENTARZE?

Na cmentarze we Wszystkich Świętych w Warszawie najlepiej dojechać komunikacją miejską. Ratusz przedstawił, jak i kiedy będą kurować linie cmentarne. Równocześnie urzędnicy zachęcają, aby groby najbliższych odwiedzić wcześniej.

Ulice

Wypadek na budowie POW

Ulice

film: Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.pl
film: Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.pl

Stalowa belka przygniotła nogę robotnikowi pracującemu na budowie węzła Południowej Obwodnicy Warszawy. Akcja ratownicza trwała prawie godzinę.

Do wypadku doszło przed godziną 10, na budowie węzła POW z Al. Jerozolimskimi. Stalowa belka przygniotła nogę robotnika pracującego na wysokości 12 metrów, na rusztowaniu przy filarze przyszłej estakady.

Godzinna akcja

Nie wiadomo dokładnie, jak doszło do wypadku. Prawie godzinę trwała akcja ratunkowa. - Brał w niej udział strażacki podnośnik i trzy inne jednostki, w tym wysokościowa- informuje Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl. - Około 11.00 akcja zakończyła się. Ranny mężczyzna trafił do szpitala - dodaje.

Kierowcy jadąc Al. Jerozolimskimi w kierunku Pruszkowa musieli się liczyć z utrudnieniami. Służby ratownicze zajęły bowiem jeden z dwóch pasów ruchu.

film: Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.pl
film: Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.pl

Zdjęcia z wypadku dostaliśmy również od internauty wojtecki.

Mapy dostarcza Targeo.pl

roody

Pozostałe wiadomości