Ulice

Furgonetka na boku. Paraliż al. Prymasa

Ulice

Kolizja w al. Prymasa Tysiąclecia
Tomasz Zieliński /tvnwarszawa.plKolizja w al. Prymasa Tysiąclecia

Samochód dostawczy uderzył w krawężnik i przewrócił się na bok w al. Prymasa Tysiąclecia. Auta jadące od strony ronda Zesłańców Syberyjskich stnęły w ogromnym korku. Policja na kilkadziesiąt minut zamknęła przejazd aleją

. Do zderzenia doszło około godz. 8., tuż przed Powązkowską. - Kierowca prowadzący samochód dostawczy wszedł za szybko w zakręt, odbił się od krawężnika i położył auto na bok - wyjaśnia Edyta Adamus z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Po godz. 9. strażacy postawili samochód na koła i udrożnili jeden pas ruchu. - Służby miejskie usunęły olej napędowy, który rozlał się z przewróconego furgonu. Było to wyjątkowo niebezpieczne, ponieważ plama znajdowała się na zakręcie - mówił Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl

Jak podaje policja, kierowca miał tylko lekkie otarcia, nie było konieczności przewożenia go do szpitala. Został na miejscu opatrzony przez ekipę pogotowia ratunkowego.

Trasa sparaliżowana Kolizja spowodowała poważne utrudnienia w ruchu. Zablokowany był całkowicie przejazd w kierunku Marek. Pomimo udrożnienia obu pasów, kierowcy jeszcze kilkadziesiąt minut musieli się liczyć z utrudnieniami.

as,wp//ec

Pozostałe wiadomości