Ulice

Ulice

Na u. Puławskiej dachował samochód po zderzeniu z ciężarówką. Auto blokowało skrajny prawy pas w kierunku centrum. Zdjęcia otrzymaliśmy od internautów.

Dwa uszkodzone samochody i na szczęście niewielkie utrudnienia. To efekt kolizji porsche cayenne i opla astry na skrzyżowaniu al. Jana Pawła II i ul. Nowolipki.

Trzy samochody zderzyły się u zbiegu ul. Puławskiej i Płaskowickiej - informuje stołeczna policja. Kierowcy musieli liczyć się z poważnymi utrudnieniami.

Przez kilka dni zamknięty był odcinek al. Wyścigowej od Pallutha do Modzelewskiego. O zaskoczeniu kierowców i utrudnieniach w ruchu poinformował internauta. - Dziś droga ma być przejezdna - zapowiedziała przedstawicielka mokotowskiego urzędu.

Na skrzyżowaniu ul. Modlińskiej i Kowalczyka w niedzielę zepsuł się autokar. Kierowca wysiadł i...zniknął - informuje staż pożarna. W porannym szczycie pojazd sparaliżował dojazd do centrum od strony Białołęki.

Na skrzyżowaniu ul. Hynka i Radarowej jadący dość szybko samochód osobowy wjechał w sygnalizator – informuje Tomasz i przesyła na warszawa@tvn.pl zdjęcie samochodu.

Droga krajowa nr 50 w Górze Kalwarii na kilka godzin została zablokowana z powodu wypadku - podała rano PAP. Ulica była nieprzejezdna w obydwie strony. Najpierw ruch skierowano na objazdy, potem puszczono samochody wahadłowo. Dopiero około godziny 13.00 sytuacja wróciła do normy.

Wypadek na Powstańców Śląskich na wysokości Borowej Góry. Ranny został kierowca samochodu osobowego, który prawdopodobnie wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle.

Kierowca skody jechał Wybrzeżem Szczecińskim w kierunki Pragi Północ. Przejeżdżając pod mostem Poniatowskiego nie zauważył zmiany organizacji ruchu i wjechał wprost do dziury, która pozostała po zerwanym asfalcie.

Kolejne "hopki" w al. KEN utrudniają życie kierowcom. Mieszkańcy skarżą się na nierówną jezdnię u zbiegu z Ciszewskiego i Jastrzębowskiego i pytają, kiedy droga zostanie naprawiona. - Problem występuje, ale tylko, gdy kierowcy przekraczają dozwoloną prędkość - odpowiadają urzędnicy.

Prawie godzinę nie jeździły tramwaje ul. Okopową. Składy stanęły po tym, jak na torowisko wjechał tir. Potrzebna była pomoc strażaków, którzy wyciągnęli pojazd.