Ulice

Ulice

Zaczęło się od nerwowej reakcji na widok policjantów. Potem była brawurowa ucieczka zakończona zderzeniem z radiowozem. Dwóch policjantów trafiło na obserwację do szpitala, a prowadzący na podwójnym gazie uciekinier do policyjnej celi.

Rozbite bmw i dwie osoby ranne - to efekt wypadku, do jakiego doszło około godz. 5.00 rano na ul. Słowackiego. Kierowca stracił panowanie nad samochodem i spadł z estakady nad Trasą AK.

Trzy rozbite auta i trzy osoby ranne - to bilans wypadku, do którego doszło przed godz. 14 na ul. Korkowej. Droga jest obecnie zablokowana.

Sobota była niebezpiecznym dniem dla kierowców. Okazało się jednak, że kolizjami i wypadkami zaczęła się również niedziela. W nocy doszło do dwóch kolizji i potrącenia pieszego.

Po godzinie 13.00 na skrzyżowaniu Al. Solidarności i Jana Pawła II doszło do wypadku dwóch samochodów. W wyniku uderzenia jeden z nich wjechał na chodnik i uderzył w betonowy śmietnik, który zranił przechodzącą tamtędy kobietę.

Przed godziną 20.00 na ulicy Puławskiej tramwaj potrącił pieszego. Mężczyzna w stanie ciężkim trafił do szpitala. Składy nie kursowały przez kilkanaście minut.

Zwarcie instalacji, wywołane przez nieuważnego kierowcę, było powodem zamieszania w autobusie linii 120. Kurs został przerwany na ul. Gilarskiej. Na miejsce przyjechały straż i policja. Ruch w tym rejonie był utrudniony.

Jak się okazuje, nawet na pustej trzypasmowej jezdni można doprowadzić do kolizji. Udowodnił to kierowca audi, który na pustym skrzyżowaniu wymusił pierwszeństwo i zderzył się z jadącą toyotą. Zdjęcie z tego zajścia wysłał nam na warszawa@tvn.pl Kuapouch.

Policjanci musieli rozdzielić krewkich kierowców, którzy pobili się rano w Al. Jerozolimskich. Poszło o... środkowy pas. - Zaczyna się dzień. Zamiast jechać z optymistycznym nastawieniem, dochodzi do bójki z błahego powodu - komentuje zajście Wojciech Pasieczny ze stołecznej drogówki, który analizował dziś w TVN Warszawa zachowania kierowców podczas kontroli drogowej.

Rozbite daewoo tico, uszkodzony tramwaj, jedna osoba ranna i utrudnienia. To efekt wypadku, do którego doszło na rondzie Waszyngtona.