Ulice

Ulice

Od rana doszło już do trzech kolizji z udziałem tramwajów. Scenariusze wszystkich wyglądały tak samo: samochód zajechał drogę pojazdowi szynowemu.

Do zderzenia autobusu i samochodu osobowego doszło po godzinie 8.00 w Al. Jerozolimskich. Uszkodzone pojazdy blokują buspas w stronę centrum.

Około 13.10 doszło do kolizji tramwaju linii 26 oraz osobowego bmw na ulicy Grochowskiej. na wysokości Międzyborskiej. Utrudnienia dla kierowców jadących w stronę ulicy Targowej.

Awaria magistrali na Koszykowej. Woda z pękniętej rury zalała ulicę po stronie Filtrów. – Gruba warstrwa błota zalega na jezdni i chodnikach – relacjonuje Tomasz Zieliński, reporter TVN Warszawa. Przed godziną 9.00 część jezdni zapadła się. Informację o awarii otrzymaliśmy na adres warszawa@tvn.pl.

Po godzinie 20.00 na skrzyżowaniu ul. Broniewskiego i Krasińskiego doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Kilka godzin wcześniej w tym samym miejscu doszło do śmiertelnego potrącenia.

O godz. 15.30 władze Ursynowa otworzyły gotowy już od grudnia odcinek al. KEN pomiędzy ul. Belgradzką a Wąwozową. - Kierowcy wracający z pracy będą mieli miłą niespodziankę - mówi Piotr Guział, burmistrz Ursynowa.

Około godziny 7.00 na pasach przy ul. Grzybowskiej ford potrącił pieszego. Rannego przewieziono do szpitala. Miał obrażenia głowy.

Z al. Jerozolimskich w al. Prymasa Tysiąclecia, później w Kasprzaka i do Połczyńskiej - ten objazd może się przydać po południu.

Korki na Białołęce to dość powszechny widok. Kierowcy jadący pod prąd i po chodniku niestety też - tak przynajmniej twierdzi nasz internauta. - Codziennie w godzinach porannego szczytu stada cwaniaków wyprzedzają samochody stojące w korku - alarmuje na warszawa@tvn.pl Arek i przesyła film.

Zaczęło się od nerwowej reakcji na widok policjantów. Potem była brawurowa ucieczka zakończona zderzeniem z radiowozem. Dwóch policjantów trafiło na obserwację do szpitala, a prowadzący na podwójnym gazie uciekinier do policyjnej celi.

Rozbite bmw i dwie osoby ranne - to efekt wypadku, do jakiego doszło około godz. 5.00 rano na ul. Słowackiego. Kierowca stracił panowanie nad samochodem i spadł z estakady nad Trasą AK.

Trzy rozbite auta i trzy osoby ranne - to bilans wypadku, do którego doszło przed godz. 14 na ul. Korkowej. Droga jest obecnie zablokowana.