Ulice

Ulice

Kierowcy, którzy przejeżdżali w czwartek przez skrzyżowanie al. Jana Pawła II i Solidarności musieli się uzbroić w sporą dawkę cierpliwości. Zarówno rano, jak i po południu panował tam spory chaos. Powód? Awaria świateł.

Czwartkowe popołudunie nie należało do najspokojniejszych. W przeciągu kilkudziesięciu minut doszło do dwóch poważnych wypadków. W jednym z nich, ranne zostało dwoje dzieci.

- Ciężarówka nie zauważyła mniejszego od siebie renault i prawdopodobnie zjechała na jego pas - tak z miejsca zdarzenia relacjonuje Tomasz Zieliński reporter tvnwarszawa.pl.- Samochód osobowy obrócił się o 180 stopni - dodaje.

O godz. 11:30 doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych na skrzyżowaniu Żwirki i Wigury z Banacha. Renault wjechało na czerwonym świetle i uderzyło w toyotę. Zablokowany jest jeden pas ruchu w kierunku lotniska.

W czwartek po godzinie 7.00 miały miejsce dwa potrącenia pieszych niemal w tym samym czasie, w dwóch miejscach Warszawy - na Ochocie i w centrum. Piesi są ranni, zostali opatrzeni na miejscu, ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Przez dwie godziny na skrzyżowaniu Jana Pawła II i Solidarności nie działały światła. Utrudnienia były duże. Przed godziną 8.00 policja podjęła decyzję, że zacznie kierować ruchem w tym miejscu. Kwadrans po ósmej sygnalizację udało się naprawić.

Po dwóch dniach komunikacyjnego paraliżu, w środę sytuacja w al. Niepodległości wyglądała nieco lepiej. – Nie ma tragedii, kierowcy jadą jeden za drugim, ale jadą - relacjonował rano sytuację Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl.

We wtorek kierowcy znów stanęli w porannym szczycie w al. Niepodległości - relacjonował Lech Marcinczak, reporter tvnwarszawa.pl. Ogromne korki związane są z remontem torowiska w tej ulicy.

Rozbite szyby w dwóch autobusach, jedna osoba ranna i utrudnienia. To efekt zderzenia dwóch autobusów miejskich na ul. Modlińskiej.

W długi majowy weekend kierowcy będą mogli korzystać z nowego wiaduktu między Żoliborzem a Muranowem. Drogowcy chcą go otworzyć "do końca kwietnia" - dowiedział się portal tvnwarszawa.pl

Około godziny 7:30 zderzyły się dwa samochody osobowe na ul. Słowackiego na wysokości skrzyżowania z ul. Włościańską. Na miejscu była straż pożarna i policja. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Zderzenie dwóch samochodów osobowych i autobusu na ul. Ostródzkiej. Jezdnia w stronę Trasy Toruńskiej była przez kilkadziesiąt minut zablokowana. Sprawca wypadku był pijany.