Ulice

Ulice

Przed godziną 8:00 doszło do wypadku dwóch samochodów osobowych i autobusu miejskiego linii 107 na skrzyżowaniu ul. Sobieskiego z Bonifacego.

Wiadukt na Traktorzystów zamknięty, ale prac na razie nie widać - relacjonuje reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński. Kierowcy muszą być przygotowani na zmiany organizacji ruchu na ul. Cierlickiej. Tam od rana tworzą się korki - informują internauci tvnwarszawa.pl.

Groźny wypadek na Gocławiu. Kierowca najpierw potrącił pieszego na skrzyżowaniu ul. Fieldorfa i Perkuna, nastęnie uciekając spowodował zderzenie z dwoma samochodami. Ranne zostały dwie osoby, jedną z nich musieli wycinać strażacy. Zdjęcia na Kontakt24 przesłał Tomek.

Dwa samochody zderzyły się u zbiegu ul. Grójeckiej i Wawelskiej. Na miejsce przyjechała straż pożarna, bo z jednego z aut wyciekał olej.

Parę minut po godzinie 13 doszło do kolizji aż czterech samochodów osobowych w al. Witosa tuż przed skrzyżowaniem z ul. Idzikowskiego.

Dramatyczny wypadek na ul. Vogla. W poniedziałek mercedes jadąc ulicą Vogla uderzył w barierkę odbił się i przelatując 10 metrów nad ziemią uderzył w skarpę, po czym wpadł do Jeziora Powsinkowskiego. Akcja ratunkowa trwała kilkadziesiąt minut.

Parę minut po godzinie 8:00 doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych na skrzyżowaniu al. Solidarności z ul. Okopową. O zdarzeniu poinformował tvnwarszawa.pl internauta.

Groźny wypadek u zbiegu al. Witosa z ul. Czerniakowską. Zderzyły się tam dwa samochody. Ranna została jedna osoba. Kierowcy musieli się liczyć z utrudnieniami. Według internautów w momencie wypadku nie działała sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu.

Na parkingu przed centrum handlowym Marywilska 44 doszło do kolizji czterech aut. Kierowca granatowego audi nie zachował ostrożności i wjechał w renaulta, a później jeszcze w dwa inne samochody.

Na skrzyżowaniu al. Jana Pawła II z al. Solidarności w sobotnie przedpołudnie znowu zepsuła się sygnalizacja świetlna. Kierowcy mieli sporo kłopotów w tym miejscu.