Ulice

Ulice

Trzy rozbite samochody i jedna osoba ranna - to efekt dwóch zdarzeń, jakie miały miejsce na skrzyżowaniu ulic Żwirki i Wigury z Banacha. Do pierwszego zdarzenia doszło w poniedziałek o godz. 7:30, drugie miało miejsce kilka godzin później, bo o 11:00.

Trzy osoby zostały ranne w wypadku, do którego doszło na skrzyżowaniu ul. Puławskiej z Ursynowską. Kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami w kierunku Mokotowa.

Od wczesnych godzin porannych kierowcy mogą już bez przeszkód podróżować Naczelnikowską. Ulica na ponad miesiąc zamknięta była dla ruchu. Na swoje trasy wróciły również autobusy.

Niemal doszczętnie spłonął na krajowej 7 osobowy mercedes. Kierowca nie zdołał sam ugasić auta, konieczna była pomoc strażaków. Zdjęcie otrzymaliśmy od Kuby na Kontakt24.

Do poniedziakowego popołudnia kierowcy jadący Modlińską w kierunku Legionowa będa mogli korzystać tylko z dwóch pasów jezdni. Utrudnienia są związane z pracami przy budowie mostu Północnego.

W wakacje zostanie otwarty nowy parking P+R w al. Krakowskiej. Pomieści on aż 400 aut. Parking powstaje w pobliżu pętli autobusowej i tramwajowej Okęcie, aby zapewnić kierowcom szybki transport do centrum.

U zbiegu ulic Słowackiego i Żeromskiego, między dwoma jezdniami ktoś porzucił samochód. Auto stoi częściowo na jezdni i utrudnia ruch, ale straż miejska nie reaguje - informuje internautka. Strażnicy odpowiadają: - Nie mamy podstaw do usunięcia pojazdu, ale spróbujemy interweniować u właściciela.

W tył nissana wjechała toyota, a w nią uderzył ford. Samochody zderzyły się na ul. Żelaznej na wysokości Ogrodowej. Zablokowany był pas ruchu w kierunku al. Solidarności. Jedna osoba trafiła do szpitala.

O 10:30 doszło do wypadku motocyklisty na trasie Łazienkowskiej na wyskości ul. Kinowej. Zablokowany był skrajny lewy pas w kierunku centrum. Utworzył się korek sięgający Ostrobramskiej.

Po godzinie 9:00 doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych na skrzyżowaniu ul. Grochowskiej z Międzyborksą. Skrajny prawy pas był zajęty przez policję. Nikomu nic się nie stało.

Zepsuty autobus kompletnie zablokował ruch na Wisłostradzie. Policja zmuszona była puszczać ruch wahadłowo. Korek od strony centrum zaczynał się już na wysokości mostu Grota-Roweckiego.

- To kolejne zdarzenie, w którym samochód osobowy wjechał w przystanek- relacjonuje Marcin Gula, reporter tvnwarszawa.pl Na szczęście i tym razem nikomu nic się nie stało, a przystanek jest czynny- dodaje.

Groźny wypadek na skrzyżowaniu al. Solidarności z ul. Bielańską. Samochód osobowy zderzył się z tramwajem po czym zapalił się. Kierowca auta w ciężkim stanie trafił do szpitala.

Kobieta kierująca skodą wjechała rano w przystanek tramwajowy na ul. Słomińskiego. - Na szczęście przystanek jest nieczynny, więc nie było na nim pasażerów - relacjonuje Marcin Gula, reporter tvnwarszawa.pl.