Ulice

Ulice

Tunel w Alejach Jerozolimskich w kierunku Prymasa Tysiąclecia był zablokowany. Wszystko, przez kierowcę, który prawdopodobnie nie zwrócił uwagi na znaki ograniczające wjazd. Informację otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Tak jak zapowiedzieli, tak zrobili. Drogowcy we wtorek pojawili się na Trasie AK i zamknęli dwa pasy w stronę S8. Między ulicami Broniewskiego a Powązkowską, rozpoczęli naprawę zapadniętej jezdni. Momentalnie utworzył się ogromny korek.

Do jednego pasa ruchu w każdym kierunku zwężony jest od poniedziałku ciąg ulic Goworka – Spacerowa pomiędzy ul. Puławską a ul. Belwederską. Zaczyna się drugi etap prac w tym rejonie. Do końca sierpnia potrwa modernizacja kanałów ciepłowniczych.

Kolejne utrudnienia na Trasie Toruńskiej. Na odcinku od ul. Modlińskiej do Marywilskiej wprowadzona została nowa organizacja ruchu. Zamknięty jest południowy wiadukt zewnętrzny, a także łącznik ulicy Wysockiego z ul. Toruńską.

Przed godziną 15.00 na zjeździe z placu Konstytucji zderzyły się bmw i volkswagen passat. Niedługo później jednoślad potrącił pieszą u wylotu Koszykowej na plac.

Ogromny korek tworzył się przez kilkadziesiąt minut na wylotówce z Warszawy w kierunku Mińska Mazowieckiego. W miejscowości Dębe Wielkie osobówka uderzyła w dwa policyjne motocykle. Funkcjonariusze zostali odwiezieni do szpitala.

- Na skrzyżowaniu al. Waszyngtona i ul. Kinowej doszło do zderzenia dwóch tramwajów - zaalarmował na Kontakt 24 internauta. - Cztery osoby zostały ranne. Ruch tramwajów jest wstrzymany - informuje policja.

Trzy rozbite samochody i utrudnienia w ruchu. To bilans kolizji, do której doszło w sobotę po południu u zbiegu ul.: Czerniakowskiej z Gołkowską. Zdjęcia i film otrzymaliśmy na Kontakt 24 od emalio.

- Na skrzyżowaniu ulic Modlińskiej i Płochocińskiej doszło do wypadku- relacjonuje Tomasz Zieliński reporter tvnwarszawa.pl - Zderzył się samochód osobowy ze skuterem - dodaje.

Dwa samochody zderzyły się na Targowej tuż za skrzyżowaniem z ul. Kijowską. Zablokowany jest jeden pas w kierunku al. Solidarności. Kobieta kierująca volkswagenem trafiła do szpitala.

Poranny wiosenny deszcz sprawił, że pogorszyły się warunki jazdy - informują nas internauci. O stłuczki i kolizje nietrudno. Policja apeluje o zdjęcie nogi z gazu i zachowanie ostrożności. Informuje, że drobne kolizje zdarzają się co chwilę.

Drogowcy szybko uporali się tym razem z przeglądem Dźwigowej. Tunel był nieprzejezdny od czwartku wieczora do dziś do 8.00 rano. Teraz ruch ul. Dźwigową odbywa się już normalnie.