Ulice

Ulice

Do śmiertelnego potrącenia pieszego doszło po godz. 7 w alei Prymasa Tysiąclecia na Woli. Godzinę później w tym samym miejscu nieuważny kierowca spowodował kolizję.

Nie chciał rozjechać kaczek, które przechodziły przez Wisłostradę, skończył z rozbitym autem. Zaraz potem doszło do kolejnego zderzenia. Łącznie uszkodzonych zostało sześć samochodów i motocykl. Kierowca jednośladu trafił do szpitala.

Warszawa w piątkowe popołudnie stanęła w jednym wielkim korku. - Wygląda na to, że warszawiacy postanowli skorzystać z ciepłego weekendu i wyjechać z miasta. Jest bardzo tłoczno, przede wszystkim na wylotówkach - relacjonuje Lech Marcinczak, reporter tvnwarszawa.pl.

Trzy rozbite samochody, jedna osoba ranna i korek. To efekt wypadku, do którego doszło około godziny 14:00 na moście Grota. Informacje i zdjęcia otrzymaliśmy na warszawa@tvn.pl. Jedna osoba została odwieziona do szpitala.

- Na Radzymińskiej doszło do zderzenia rowerzysty z samochodem osobowym - informuje Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl - Okazało się, że młody mężczyzna jest pijany - dodaje

- Na pl. Trzech Krzyży kierowca samochodu dostawczego potrącił rowerzystę - informuje Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl. - Mężczyzna z urazem głowy trafił do szpitala- dodaje

- Na Wale Miedzeszyńskim doszło do zderzenia samochodu osobowego z motocyklem - informuje Lech Marcinczak reporter tvnwarszawa.pl. - To cud, że motocyklista nie został ranny - dodaje.

Kolizja dwóch miejskich autobusów na ul. Wileńskiej. - Z niewyjaśnionych przyczyn kierowca autobusu linii Z1 wjechał w stojącego na przystanku Z2 – pisze Paweł. Internauta przesyła także zdjęcia na Kontakt 24.

Dwie osoby ranne, dwa rozbite samochody i utrudnienia w ruchu. To bilans wypadku, do którego doszło na skrzyżowaniu ul. Popiełuszki z Krasińskiego.

Po godzinie 20:00 doszło do wypadku dwóch samochodów osobowych na skrzyżowaniu ul. Przyczółkowej z Vogla. Jedna osoba trafiła do szpitla. Nie było utrudnień w ruchu.

Wypadek na przejeździe kolejowym w Józefowie. Kobieta przebiegała przez tory pomimo tego, że szlaban był opuszczony. Wbiegła wprost pod rozpędzony pociąg, w ciężkim stanie trafiła do szpitala. Pociągi nie kursowały ponad godzinę.

Tuż po godzinie 16:00 w środę drzewo przewróciło się na trzy samochody zaparkowane przy ul. Wrzeciono. Nikomu nic się nie stało. Akcja strażaków trwała prawie cztery godziny.